Strony związane z hasłem 'uzależnienia':

 • Terapia uzależnień »

  Terapia uzależnień

  Gdy człowiek przerywa dłuższe picie lub zmniejsza ilość wypijanego trunku pojawiają się bardzo przykre objawy – niepokój i drażliwość, dreszcze i drżenie kończyn, skurcze mięśniowe, potliwość, mdłości, wymioty, bezsenność, a nawet zaburzenia świadomości i majaczenia.U niektórych mogą pojawić się omamy – dźwięki lub obrazy dla innych niewidoczne. Osoba uzależniona odkrywa, że można usunąć te cierpienia przy pomocy alkoholu. Klin zaczyna skutkować.Występuje ograniczenie zdolności powstrzymywania się od picia. Zdarza się, że część osób może odraczać czy opóźniać rozpoczęcie picia. Natomiast po wypiciu pierwszej dawki alkoholu pojawia się niezdolność do decydowania o ilości wypijanego alkoholu i o momencie przerwania picia.Zadzwoń i poczuj się wolny 609 88 13 88.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Alkoholizm Częstochowa »

  Alkoholizm Częstochowa

  Jeśli w twojej rodzinie jest kłopot alkoholizmu czy uzależnień zmierzających do utarczek, a nawet rozpadu familii bezzwłocznie poszukaj rady w naszym instytucie terapii uzależnień, a my zajmiemy się wszystkim, by podatne postaci wróciły do zdrowia i cieszyły się ponownie życiem: sobermed.pl. Uzależnienia nieraz zaczynają się niewinnie, ale z czasem osoba cierpiąca przestaje już kontrolować własne postępowanie jest oderwana od rzeczywistości oraz racja zawsze będzie po jej stronie. Dlatego pomóż chorej osobie i zaproponuj jej spotkanie z nami.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • P.K.U. TERAPIE "TU I TERAZ" »

  P.K.U. TERAPIE "TU I TERAZ"

  Leczenie uzależnień alkoholowych w ośrodku leczenia alkoholizmu odbywa się z pomocą terapeutów, którzy doskonale znają się a takich sprawach. Mimo to nawet dla nich taka terapia dla alkoholików jest trudna, ponieważ każdy pacjent jest inny i należy dostosować leczenie indywidualnie dla każdego z nich.

  Data dodania: 24 03 2017 · szczegóły wpisu »