Strony związane z hasłem 'terapia uzależnień':

 • Terapia uzależnień »

  Terapia uzależnień

  Gdy człowiek przerywa dłuższe picie lub zmniejsza ilość wypijanego trunku pojawiają się bardzo przykre objawy – niepokój i drażliwość, dreszcze i drżenie kończyn, skurcze mięśniowe, potliwość, mdłości, wymioty, bezsenność, a nawet zaburzenia świadomości i majaczenia.U niektórych mogą pojawić się omamy – dźwięki lub obrazy dla innych niewidoczne. Osoba uzależniona odkrywa, że można usunąć te cierpienia przy pomocy alkoholu. Klin zaczyna skutkować.Występuje ograniczenie zdolności powstrzymywania się od picia. Zdarza się, że część osób może odraczać czy opóźniać rozpoczęcie picia. Natomiast po wypiciu pierwszej dawki alkoholu pojawia się niezdolność do decydowania o ilości wypijanego alkoholu i o momencie przerwania picia.Zadzwoń i poczuj się wolny 609 88 13 88.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.cm-medica.pl »

  www.cm-medica.pl

  Centrum Medyczne MEDICA z Piaseczna to kompleksowe usługi w dziedzinie medycyny w swoich placówkach – Centrum Leczenia Uzależnień, Centrum Rehabilitacji, Centrum Zdrowia Psychicznego. Oferta skierowana jest do wymagających pacjentów szukających pomocy najlepszych specjalistów. Część usług jest prowadzona na NFZ, między innymi w poradni leczenia uzależnień, w ramach leczenia środowiskowego, a także dla rehabilitacji. Zapraszamy serdecznie do wejścia na stronę Centrum MEDICA i sprawdzenia dostępnych usług!

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Psychoterapia Poznań

  Wymysłem jest myślenie, iż do wyjścia z wszelakiego uzależnienia starczy zaledwie duża ilość silnej chęci. Oczywiście jest ona konieczna, jednak dodatkowo wymaganie jest przyjęcie właściwych postępowań terapeutycznych. W żadnym wypadku współudział w terapii nie jest oznaką słabości. Należałoby dać sobie okazję i wykorzystaj profesjonalną kompetencję naszej kuracji uzależnień. Zajrzyj na Psycholog-Uzaleznien.pl oraz umów się na konsultację. My ze swej strony dostarczamy niezbitą dyskrecję oraz przede wszystkim efektywność leczenia.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Alkoholizm Częstochowa »

  Alkoholizm Częstochowa

  Jeśli w twojej rodzinie jest kłopot alkoholizmu czy uzależnień zmierzających do utarczek, a nawet rozpadu familii bezzwłocznie poszukaj rady w naszym instytucie terapii uzależnień, a my zajmiemy się wszystkim, by podatne postaci wróciły do zdrowia i cieszyły się ponownie życiem: sobermed.pl. Uzależnienia nieraz zaczynają się niewinnie, ale z czasem osoba cierpiąca przestaje już kontrolować własne postępowanie jest oderwana od rzeczywistości oraz racja zawsze będzie po jej stronie. Dlatego pomóż chorej osobie i zaproponuj jej spotkanie z nami.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodki leczenia alkoholizmu »

  Ośrodki leczenia alkoholizmu

  Ośrodek terapii uzależnień jest kluczowym elementem wyjścia z nałogu. Jeśli szukasz profesjonalnej kadry z indywidualnym podejściem do pacjentów wejdź na stronę internetową http://www. terapia-u. pl/o-nas/ i przeczytaj opis przeprowadzanych przez nas terapii. Nie czekaj, rozwiąż swoje problemy jeszcze dzisiaj.

  Data dodania: 03 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Psycholog Warszawa

  Jeśli wasza rodzina przeżywa głęboki kryzys, oddalacie się od siebie ale chccie ratować wzajemne relacje i podjeliście decyzji o wizycie u psychologa to zapraszam do mojego Gabinetu Psychologa w Warszawie na Muranowie.
  Przed konsultacjami u mnie zapraszam na www.szczepaniak-psychology.eu
  Chciałabym podkreślić, że odpowiednio wcześnie podjęta terapia daje większe szanse na szybkie zwycięstwo w walce z kryzysem w rodzinie.
  Od wielu lat służę wsparciem rodzinom potrzebującym wsparcia psychologa.
  Każdą rodzinę traktuję z właściwym szacunkiem dla jej świata i specyfiki jej kryzysu.
  Udzielam konsultacji w zakresie:
  - terapia uzależnień
  - terapia rodzin
  - terapia par
  - terapia małżeństw
  - terapia indywidualna
  Psycholog Jolanta Szczepaniak zaprasza na konsultacje i spotkania terapeutyczne.

  Data dodania: 09 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • psychoterapiadom.pl »

  psychoterapiadom.pl

  Nasi Klienci i ich rodzina mogą na Nas liczyć na każdym etapie wsparcia psychoterapeutycznego. Towarzyszymy im w procesie terapeutycznym i dajemy wsparcie na każdym kroku do osiągnięcia stanu równowagi. Za każdym razem powtarzamy Swoim Pacjentom, że terapia nie może zastąpić im prawdziwego mierzenia się z problemami życia codziennego. My jedynie wskazujemy drogę, którą Pacjent powinien podążać, aby wypracować balans psychiczny.

  Data dodania: 20 01 2018 · szczegóły wpisu »