Strony związane z hasłem 'sprzęt medyczny':

 • BitMed - Sprzęt rehabilitacyjny i medyczny »

  BitMed - Sprzęt rehabilitacyjny i medyczny

  Oferta naszej firmy kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak też do placówek medycznych, którym jesteśmy w stanie zapewnić nowoczesny oraz atestowany sprzęt medyczny. Zapewniamy również szeroki asortyment sprzętu do rehabilitowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do współpracy!

  Data dodania: 27 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Medicalonline.pl »

  Medicalonline.pl

  Chcesz usprawnić swoje poszukiwania partnerów biznesowych z branży medycznej? Serwis MedicalOnline w jednym miejscu zgromadził dla Ciebie usługi i produkty, umieszczając je w dwóch katalogach. Na portalu znajdziesz również zapytania ofertowe, gdzie możesz poszukać nabywcy lub sam takie zapytanie złożyć.

  Data dodania: 02 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • MaxMedik »

  MaxMedik

  Jednym z najbardziej znanych kosmetyków przeciwdziałających starzeniu się skóry jest z cal pewnością kwas migdałowy. Od wielu lat znany jest z właściwości złuszczających, odmładzających i rozświetlających, dlatego też każdy szanujący się salon kosmetyczny oferuje zabiegi z jego wykorzystaniem. Jeśli szukasz doskonałej jakości kosmetyków do swojego salonu, zajrzyj na naszą stronę - maxmedik. pl.

  Data dodania: 10 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • sklep.domowelaboratorium.pl »

  sklep.domowelaboratorium.pl

  Chcesz sprawdzić, jakie jest stężenie alkoholu w Twoim organizmie? Wybierz testy alkoholowe marki Domowe Laboratorium. Nasze Alco TESTY wyróżniają się wysoką jakością, wypracowaną w trakcie badań klinicznych. To wiarygodne i certyfikowane narzędzie diagnostyczne. Wynik poznasz w przeciągu 2 minut.

  Data dodania: 29 07 2018 · szczegóły wpisu »