Strony związane z hasłem 'rehabilitacja':

 • Novaclinic.pl »

  Novaclinic.pl

  W województwie małopolskim wszystkie badania diagnostyczne najlepiej jest wykonać w Nova Clinic.
  Takie badanie jak USG czy też diagnostyka komputerowa MORA są przeprowadzana bez zbędnej zwłoki, w naszej ofercie ujrzą także Państwo konsultacje lekarskie.
  W przypadku już rozpoznanej choroby bardzo istotny jest proces rehabilitacji. W naszej klinice prowadzimy rehabilitację ortopedyczną, wykonujemy także masaże lecznicze. Procesy lecznice w określonych grupach chorobowych warto wspierać terapią Orthokine czy też hydrokolonoterapią.

  Data dodania: 15 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Częstochowa »

  Stomatolog Częstochowa

  Jeśli należysz do jednostek, które ciągle unikają dentysty jak płomienia, natomiast potem posiadają bardzo duży kłopot ze swoim uzębieniem, to najwyższa pora to zmienić i zgłoś się do lokalnego gabinetu. Zabiegając o Twoje odczucie bezpieczeństwa i ogromne ograniczenie dyskomfortu podczas przeprowadzanych zabiegów, nasi lekarze dentyści z wieloletnim stażem wykonają usługi stomatologiczne, jakich wymagają Twoje zęby, nasze usługi obejmują stomatologię zachowawczą, leczenie zębów, wybielanie, fluoryzację, chirurgię, protetykę, korony porcelanowe, leczenie kanałowe oraz szyny relaksacyjne.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dorosłych według MobileMed.pl »

  Rehabilitacja dorosłych według MobileMed.pl

  Na terenie Warszawy w naszych gabinetach możemy naszym pacjentom zapewnić szeroki zakres leczenia oraz prowadzenia terapii oraz realizowania różnych metod rehabilitacji. Posiadamy certyfikowanych oraz doświadczonych specjalistów, co pozwala nam indywidualnie dopasować stosowane metody do potrzeb naszych pacjentów. Jednocześnie gwarantujemy wszystkim naszym klientom możliwość dojazdu we wskazane miejsce w celu wykonania zabiegów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do korzystania z usług naszej firmy!

  Data dodania: 18 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ Centrum Rehabilitacji Artkinezis »

  NZOZ Centrum Rehabilitacji Artkinezis

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy skuteczne oraz nowoczesne metody rehabilitacji. W naszych centrach rehabilitacji gwarantujemy komfortowe warunki oraz najlepszy i najnowszy sprzęt rehabilitacyjny, co znów pozwala nam zapewnić naszym pacjentom najlepsze oraz skuteczne metody rehabilitowania, co pozwala nam zarówno przywrócić pacjentów do maksymalnej sprawności jak też poprawić stan psychiczny pacjenta, dzięki czemu możliwe jest powrócenie do czynnego udziału w życiu społecznym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

  Data dodania: 30 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne All-Med »

  Centrum Medyczne All-Med

  Centrum Medyczne All-Med w Łodzi oferuje swoim pacjentom pełną, profesjonalną opiekę.

  Nasi lekarze nie tylko posiadają doświadczenie i udokumentowane sukcesy w prowadzonych terapiach, ale również podchodzą do pacjenta w sposób indywidualny, gruntownie analizując jego problem, aby znaleźć jego skuteczne rozwiązanie.

  Stale inwestujemy w najnowszy sprzęt diagnostyczny, a nasze gabinety spełniają najwyższe standardy, są komfortowe i przestronne, posiadamy jeden z najlepiej wyposażonych bloków operacyjnych w naszym kraju.

  Data dodania: 20 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia rehabilitacyjna Kraków »

  Poradnia rehabilitacyjna Kraków

  Doskonałym miejscem do znalezienia centrum rehabilitacji jest Kraków. Na stronie rehabilitacja-rst odnajdziesz więcej informacji o firmie, która w perfekcyjny sposób radzi sobie z obsługą klientów i jest w stanie bardzo dobrze skorzystać z wartościowych rozwiązań, jeśli chodzi o nowoczesne terapie rehabilitacyjne.

  Data dodania: 24 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Villa Medica »

  Villa Medica

  Centrum medycyny i rehabilitacji Villa Medica posiada w swojej ofercie szeroko zakres usług i specjalizuje się głównie w rehabilitacji i fizjoterapii dorosłych i dzieci. Ponadto zajmujemy się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem schorzeń z wykorzystaniem nowoczesnych metod i sprzętu ortopedycznego.

  Data dodania: 03 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • STACJA ZDROWIE S.C. »

  STACJA ZDROWIE S.C.

  Proponowane przez nas ćwiczenia z zakresu fizjoterapii to świetny wybór dla wszystkich osób. Pozwalają one bowiem na poprawę swojego zdrowia oraz samopoczucia. Można dzięki temu naprawdę wiele zyskać na takim działaniu i podejściu do sprawy w swojej sytuacji, które to będzie maksymalnie korzystne. Zapraszamy więc wszystkich do wybrania naszej oferty.

  Data dodania: 28 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Źródlana Medycyna Estetyczna Zielona Góra »

  Źródlana Medycyna Estetyczna Zielona Góra

  Źródlana Centrum Medyczne z Zielonej Góry oferuje szeroki zakres usług, wykonywanych przez doświadczonych lekarzy. Zajmujemy się medycyną estetyczną (wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust), stomatologią (wypełnianie ubytków, endodoncja), rehabilitacją (leczenie schorzeń kręgosłupa, iniekcje dostawowe) oraz podologią.

  Data dodania: 22 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Osteopatii i Fizjoterapii REHAORTHOPEDICA Sp. z o.o. Sp.K. »

  Klinika Osteopatii i Fizjoterapii REHAORTHOPEDICA Sp. z o.o. Sp.K.

  Mieszcząca się w Krakowie Klinika Osteopatii i Fizjoterapii REHAORTHOPEDICA leczy u swych małych lub starszych pacjentów między innymi liczne zaburzenia w obrębie układu oddechowego. Poprzez odpowiednią terapię niweluje nierówny, ciężki oddech, nawracające zapalenia płuc i oskrzeli, zaburzenia po reanimacji i intubacji.

  Data dodania: 12 08 2018 · szczegóły wpisu »