Strony związane z hasłem 'psychoterapia':

 • Psychoterapia w Katowicach - Strefa Bytu »

  Psychoterapia w Katowicach - Strefa Bytu

  Nie tylko zwolnienie, nadmiar obowiązków, czy też mobbing są przyczyną stresów w pracy. Także awans, kierowanie grupą lub duża odpowiedzialność, a więc to, co wiąże się z rozwojem zawodowym może przynosić emocje, z którymi sobie nie radzimy. Strefa Bytu zatrudnia specjalistów, którzy pomogą Ci zrozumieć, co się dzieje z Twoimi emocjami, a także pracować nad tym, by w sprawach zawodowych radzić sobie jeszcze lepiej. Centrum psychoterapii pokaże Ci, jak stale iść do przodu w karierze, bez strat emocjonalnych.

  Data dodania: 08 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Psychoterapia Poznań

  Wymysłem jest myślenie, iż do wyjścia z wszelakiego uzależnienia starczy zaledwie duża ilość silnej chęci. Oczywiście jest ona konieczna, jednak dodatkowo wymaganie jest przyjęcie właściwych postępowań terapeutycznych. W żadnym wypadku współudział w terapii nie jest oznaką słabości. Należałoby dać sobie okazję i wykorzystaj profesjonalną kompetencję naszej kuracji uzależnień. Zajrzyj na Psycholog-Uzaleznien.pl oraz umów się na konsultację. My ze swej strony dostarczamy niezbitą dyskrecję oraz przede wszystkim efektywność leczenia.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia - Elżbieta Marchlewicz »

  Psychoterapia - Elżbieta Marchlewicz

  Prawdziwą wartością jest przyznać się przed samym sobą, że pożąda się pomocy z zewnątrz. Zamiast zatem skrywać swoje nieodgadnięte dylematy przed światem zewnętrznym lepiej sięgnąć z doświadczonego podparcia. Tego sposobu konsultacją psychologiczną zajmuje się Elżbieta Marchlewicz, która zapewnia dużo porad na temat własnej pracy na stronie Marchlewicz.com.pl. Odwiedziny na tejże stronie internetowej wskazane są też dla postaci preferujących dokonać kluczowych dla klasy bycia metamorfoz. W tych oraz sporo innych wypadkach należałoby skorzystać z formularza kontaktowego oraz umówić się na konsultację.

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Psychoterapia Warszawa

  Metoda psychoterapii dostępna w naszym gabinecie jest godna polecenia w wypadku, gdy u chorych zachodzą przeszkody w relacjach międzyludzkich. Jest ona praktykowana jedynie w przypadku kiedy obie części sporu kwalifikują się na podjęcie negocjacji. Psychoterapia jest ponadto przydzielona do osób potrzebujących usprawnić oraz wzmocnić swoje relacje z środowiskiem. Nadrzędnym punktem swej terapii jest nabycie w jej trakcie jak najskuteczniejszego zrozumienia się partnerów oraz wspólne pracowanie nad rozrostem któregokolwiek z partnerów. Nasza terapia osiąga rezultat w przypadku, gdy pacjenci są zmotywowani w rywalizacji z dylematami. Nie odkładaj zgłoś się także dzisiaj!

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychokompas.pl »

  Psychokompas.pl

  Dziecko wbrew pozorom również ma swój własny świat. Co jeśli on mu się załamie, bo na przykład przyjdzie na świat jego rodzeństwo. Dziecko wtedy czuje, że nie będzie już oczkiem w głowie swojego rodzica i wtedy zaczynają się problemy. Jeśli tak się stanie, że nie będziesz mógł sobie poradzić z nimi to po to jest nasza poradnia psychologiczna Śląsk aby wspólnie rozwiać wszystkie problemy Twoje i Twojego dziecka. Nie wahaj się i przyjdź, bo możesz zyskać wiele, a i Twoje dziecko odzyska wiarę w dorosłość.

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog »

  Psycholog

  Wprawdzie w modzie istnieje bycie osobą przebojową dynamiczną oraz nie bojącą się wyzwań to jednak w rzeczywistości bywa już przeróżnie. Z racji wszędobylskiej presji wiele jednostek ukrywa nasze problemy przed najbliższymi. Takie działania są niestety nie mniej szkodliwe niżeli same przypadłości. Stąd również zamiast dusić w sobie te problemy należałoby zarejestrować się na konsultacjepsychologiczne.pl, co umożliwi z pomocą specjalisty finalnie odzyskać przyjemność z życia. Nasz gabinet psychologiczny oferuje też pomoc w zmaganiu się z nałogami, mentoring zawodowy, a ponadto testy psychologiczne.

  Data dodania: 09 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog - Sylwia Hofman »

  Psycholog - Sylwia Hofman

  Pani Sylwia Hofman jest wykształconym psychologiem, jaki posiada olbrzymie doświadczenie zawodowe jako psycholog szkolny (na wszelkich etapach edukacyjnych). Poza tym posiada ona także doświadczenie zawodowe w pracy z osobami bezrobotnymi a także pracującymi. Należy także napomknąć, iż pani Sylwia Hofman prowadzi treningi i szkolenia dla firm, stowarzyszeń oraz nabywców indywidualnych z zakresu rozwoju osobistego i tzw. kompetencji miękkich (soft skills). Ma w tej kwestii olbrzymie doświadczenie, co na pewno ciebie usatysfakcjonuje. Warto podkreślić, że wykryjesz tutaj wszelakie aktualności dotyczące prowadzonych grup rozwoju osobistego, szkoleń i wykładów. Zapewniamy, iż będziesz zadowolony z otrzymanej pomocy.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja »

  Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja

  Wszystkim naszym pacjentom zapewniamy w pełni profesjonalne formy leczenia psychologii oraz psychoterapii, które w naszym centrum realizowane są przez zespół doświadczonych specjalistów. Nasza kadra jest doskonale wykształcona i stale uczestnicy w szkoleniach oraz seminariach, konferencjach naukowych, co pozwala nam zapewnić zastosowanie najlepszych metod leczenia, które pozwalają na odpowiednie dopasowanie form terapeutycznych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego centrum oraz do współpracy!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii psychoanalitycznej w Katowicach - Psycholog Sebastian Orynczak »

  Gabinet psychoterapii psychoanalitycznej w Katowicach - Psycholog Sebastian Orynczak

  Jestem psychoterapeutą, psychologiem w Katowicach, mam osobisty gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej. Moja pomoc jest ukierunkowana do wszystkich ludzi jak dorosłych i dzieci czy młodzieży.
  Jeżeli nie wiesz tego czy potrzebujesz pomocy, a odczuwasz jakiś wewnętrzny niepokój lub czegoś Ci brakuje w życiu wtedy warto zastanowić nad konsultacją psychologiczną np. u mnie w gabinecie w Katowicach. Po takim konsultacji można stwierdzić czy pacjent potrzebuje terapii, które ustalą przyczynę choroby i rozwiązanie tego.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Psycholog Warszawa

  Jeśli wasza rodzina przeżywa głęboki kryzys, oddalacie się od siebie ale chccie ratować wzajemne relacje i podjeliście decyzji o wizycie u psychologa to zapraszam do mojego Gabinetu Psychologa w Warszawie na Muranowie.
  Przed konsultacjami u mnie zapraszam na www.szczepaniak-psychology.eu
  Chciałabym podkreślić, że odpowiednio wcześnie podjęta terapia daje większe szanse na szybkie zwycięstwo w walce z kryzysem w rodzinie.
  Od wielu lat służę wsparciem rodzinom potrzebującym wsparcia psychologa.
  Każdą rodzinę traktuję z właściwym szacunkiem dla jej świata i specyfiki jej kryzysu.
  Udzielam konsultacji w zakresie:
  - terapia uzależnień
  - terapia rodzin
  - terapia par
  - terapia małżeństw
  - terapia indywidualna
  Psycholog Jolanta Szczepaniak zaprasza na konsultacje i spotkania terapeutyczne.

  Data dodania: 09 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • psychoterapiadom.pl »

  psychoterapiadom.pl

  Nasi Klienci i ich rodzina mogą na Nas liczyć na każdym etapie wsparcia psychoterapeutycznego. Towarzyszymy im w procesie terapeutycznym i dajemy wsparcie na każdym kroku do osiągnięcia stanu równowagi. Za każdym razem powtarzamy Swoim Pacjentom, że terapia nie może zastąpić im prawdziwego mierzenia się z problemami życia codziennego. My jedynie wskazujemy drogę, którą Pacjent powinien podążać, aby wypracować balans psychiczny.

  Data dodania: 20 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • polskineuropsycholog.co.uk »

  polskineuropsycholog.co.uk

  Oferta psychoterapii w Londynie dostępna w gabinecie Balance&Change obejmuje skuteczną pomoc w zakresie terapii indywidualnej poprawiającej jakość życia, dzięki nauce budowania oparcia w sobie oraz relacji z innymi osobami. Prezentowany polski psycholog z Londynu oferuje również neuropsychologię oraz skuteczną terapię par.

  Data dodania: 01 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Psychoterapia Warszawa

  Cięższy etap w istnieniu nie musi od razu oznaczać dysfunkcyjnych postępowań. Jest to natomiast czas, gdy niezbędna jest psychoterapia. Jest to obowiązkowa sytuacja jeśli chcemy na świeżo przywrócić prywatne istnienie. Dlatego także w takich właśnie sytuacjach pewną ze skuteczniejszych technik jest teraz terapia w poradni psychoterapii psychodynamicznej. Więcej na jej temat potrafisz się dowiedzieć pod adresem http://www.psychoterapia-rm.pl/. Nie oczekuj już przeciągle i zmień prywatne życie już dziś. Psycholog Warszawa wyczekuje oczywiście na Ciebie!

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »