Strony związane z hasłem 'psychoterapeuta':

 • Psychomedic.pl »

  Psychomedic.pl

  Klinika Psychomedic zajmuje się zdrowiem psychicznym kompleksowo. Znajdziesz u nas lekarza psychiatrę, psychoterapeutę uzależnień, dietetyka, seksuologa i wielu innych. Pomoc psychologiczna dzisiaj to nie tylko leczenie zaburzeń, ale także przezwyciężanie problemów dnia codziennego i rozwój osobisty.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia - Elżbieta Marchlewicz »

  Psychoterapia - Elżbieta Marchlewicz

  Prawdziwą wartością jest przyznać się przed samym sobą, że pożąda się pomocy z zewnątrz. Zamiast zatem skrywać swoje nieodgadnięte dylematy przed światem zewnętrznym lepiej sięgnąć z doświadczonego podparcia. Tego sposobu konsultacją psychologiczną zajmuje się Elżbieta Marchlewicz, która zapewnia dużo porad na temat własnej pracy na stronie Marchlewicz.com.pl. Odwiedziny na tejże stronie internetowej wskazane są też dla postaci preferujących dokonać kluczowych dla klasy bycia metamorfoz. W tych oraz sporo innych wypadkach należałoby skorzystać z formularza kontaktowego oraz umówić się na konsultację.

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinety Rozwoju »

  Gabinety Rozwoju

  Czy wiesz, że w Gabinetach Rozwoju znajdziesz psychodietetyka? To specjalista, który prowadzi dietetycznie osoby mające problemy związane z odżywianiem. Możesz tu liczyć na pomoc w ułożeniu planu jedzenia, ale także zbudowaniu silnej motywacji i utrzymaniu zaleceń żywieniowych. Jesteś w stanie zmienić swój styl życia! Zrób pierwszy krok!

  Data dodania: 19 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii psychoanalitycznej w Katowicach - Psycholog Sebastian Orynczak »

  Gabinet psychoterapii psychoanalitycznej w Katowicach - Psycholog Sebastian Orynczak

  Jestem psychoterapeutą, psychologiem w Katowicach, mam osobisty gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej. Moja pomoc jest ukierunkowana do wszystkich ludzi jak dorosłych i dzieci czy młodzieży.
  Jeżeli nie wiesz tego czy potrzebujesz pomocy, a odczuwasz jakiś wewnętrzny niepokój lub czegoś Ci brakuje w życiu wtedy warto zastanowić nad konsultacją psychologiczną np. u mnie w gabinecie w Katowicach. Po takim konsultacji można stwierdzić czy pacjent potrzebuje terapii, które ustalą przyczynę choroby i rozwiązanie tego.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Self-psychologia.pl »

  Self-psychologia.pl

  Jako pracownicy gabinetu psychologicznego SELF obieramy sobie za cel przyjazną terapię. Zależy nam przede wszystkim na dobru naszych klientów. Pomagamy w różnych sytuacjach - zarówno indywidualnie jak i prowadzimy terapie dla par oraz rodzin. Z naszej pomocy psychologicznej korzystają nie tylko osoby dorosłe, ale również dzieci i młodzież. Zajmujemy się także konsultacjami i terapiami przez internet. Przypominamy, że odwołując terapię, należy o tym informować przynajmniej 1 dzień roboczy przed umówionym terminem.

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Strefa zmiany »

  Strefa zmiany

  Bogata, specjalistyczna wiedza, ogrom doświadczenia, indywidualne podejście do każdego pacjenta, nowoczesne metody terapii oraz skuteczne działania: to wszystko charakteryzuje pracę specjalistów naszego ośrodka. Przekonaj się już teraz, jak wiele mogą oni zmienić na dobre także w twoim życiu i umów się na spotkanie, które może odmienić twoje życie.

  Data dodania: 18 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • polskineuropsycholog.co.uk »

  polskineuropsycholog.co.uk

  Oferta psychoterapii w Londynie dostępna w gabinecie Balance&Change obejmuje skuteczną pomoc w zakresie terapii indywidualnej poprawiającej jakość życia, dzięki nauce budowania oparcia w sobie oraz relacji z innymi osobami. Prezentowany polski psycholog z Londynu oferuje również neuropsychologię oraz skuteczną terapię par.

  Data dodania: 01 05 2018 · szczegóły wpisu »