Strony związane z hasłem 'psycholog':

 • Psycholog Włocławek »

  Psycholog Włocławek

  Pragnąc żyć świadomiej aniżeli dotąd lub także szukając emocjonalnego poparcia należy bezwzględnie zręcznie dobierać fachowców. W takim oto wypadku Psycholog Włocławek - Poradnia Psychologiczna Sylwia Bruzda będzie najwłaściwszym spośród możliwych doborem. Potrzebując zacząć działalność nad sobą należałoby zaczerpnąć z usług tylko tego psychologa. Pełny zasięg pomocy na którą mogą liczyć pacjenci znajduje się pod adresem psycholog-wloclawek.pl. Opisywana tutaj poradnia zajmuje się nie jedynie szeroko rozumianą pomocą psychologiczną, ale również przygotowuje treningi i ćwiczenia relaksacyjne.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Katowicach - Strefa Bytu »

  Psychoterapia w Katowicach - Strefa Bytu

  Nie tylko zwolnienie, nadmiar obowiązków, czy też mobbing są przyczyną stresów w pracy. Także awans, kierowanie grupą lub duża odpowiedzialność, a więc to, co wiąże się z rozwojem zawodowym może przynosić emocje, z którymi sobie nie radzimy. Strefa Bytu zatrudnia specjalistów, którzy pomogą Ci zrozumieć, co się dzieje z Twoimi emocjami, a także pracować nad tym, by w sprawach zawodowych radzić sobie jeszcze lepiej. Centrum psychoterapii pokaże Ci, jak stale iść do przodu w karierze, bez strat emocjonalnych.

  Data dodania: 08 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychomedic.pl »

  Psychomedic.pl

  Klinika Psychomedic zajmuje się zdrowiem psychicznym kompleksowo. Znajdziesz u nas lekarza psychiatrę, psychoterapeutę uzależnień, dietetyka, seksuologa i wielu innych. Pomoc psychologiczna dzisiaj to nie tylko leczenie zaburzeń, ale także przezwyciężanie problemów dnia codziennego i rozwój osobisty.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków »

  Psycholog Kraków

  Terapia psychologiczna przynależy do uzdrawiających metod ratowania więzi pomiędzy ludźmi. Jest to metoda psychoterapii uznająca za zajęcie ocieplić relacje dodatkowo wykluczyć jakiekolwiek schorzenia oraz nie umożliwić do ich zachodzenia w przyszłości. W lokalnym gabinecie kuracja posiada osobisty proces tudzież towarzyszy ona do wzajemnego zrozumienia się dwojga ludzi oraz pozbycia się dzielących ich trudności. Podczas praktyki z terapeutą zrozumieją oni metody na usunięcie w późniejszym okresie podobnych problemów. Stąd również http://psychologkrk.pl/ zaprasza do używania z tej linii pomocy.

  Data dodania: 07 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Psychoterapia Warszawa

  Metoda psychoterapii dostępna w naszym gabinecie jest godna polecenia w wypadku, gdy u chorych zachodzą przeszkody w relacjach międzyludzkich. Jest ona praktykowana jedynie w przypadku kiedy obie części sporu kwalifikują się na podjęcie negocjacji. Psychoterapia jest ponadto przydzielona do osób potrzebujących usprawnić oraz wzmocnić swoje relacje z środowiskiem. Nadrzędnym punktem swej terapii jest nabycie w jej trakcie jak najskuteczniejszego zrozumienia się partnerów oraz wspólne pracowanie nad rozrostem któregokolwiek z partnerów. Nasza terapia osiąga rezultat w przypadku, gdy pacjenci są zmotywowani w rywalizacji z dylematami. Nie odkładaj zgłoś się także dzisiaj!

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog »

  Psycholog

  Wprawdzie w modzie istnieje bycie osobą przebojową dynamiczną oraz nie bojącą się wyzwań to jednak w rzeczywistości bywa już przeróżnie. Z racji wszędobylskiej presji wiele jednostek ukrywa nasze problemy przed najbliższymi. Takie działania są niestety nie mniej szkodliwe niżeli same przypadłości. Stąd również zamiast dusić w sobie te problemy należałoby zarejestrować się na konsultacjepsychologiczne.pl, co umożliwi z pomocą specjalisty finalnie odzyskać przyjemność z życia. Nasz gabinet psychologiczny oferuje też pomoc w zmaganiu się z nałogami, mentoring zawodowy, a ponadto testy psychologiczne.

  Data dodania: 09 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog w Londynie »

  Psycholog w Londynie

  Specjalizujemy się w pomocy jednostkom, posiadających problemy. Jeżeli ktokolwiek posiada kłopot na tle psychologicznym, posiada apatię, przeżywa trudności bądź dowolne problemy, lub także stresy w własnym środowisku pracy - winien niezwłocznie skorzystać z usług kompetentnego eksperta, jakim jest psycholog. Poradzi Tobie w ciężkich chwilach, nakieruje na słuszny tok rozmyślania, co uprości poznanie swoich refleksji. Wizytując reklamowaną stronę znajdziesz na niej porady, przejawy, a także wszystkie modele schorzeń psychicznych. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów - skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdańsk »

  Psycholog Gdańsk

  Znana i dobra poradnia terapeutyczna z Gdańska proponuje własne profesjonalne usługi. Nawiedzając nasz gabinet mogą Państwo zaczerpnąć z kuracji poznawczo-behawioralnej, jaka świetnie potwierdza się w wypadku samodzielnych środków pomocowych, i ponadto jako pomoc familiom, partnerom oraz jako kuracja zbiorowa. Wszyscy korzystający spośród pomocy naszego ośrodka z pewnością odnajdą u nas zadowolenie, albowiem wspólnie dążymy do identyfikacji i zauważenia kłopotów. Z pewnością należałoby także odwiedzić witrynę naszego gabinetu w celu poznania wszystkich technik ochrony psychologicznej oraz skontaktowania się na konsultację w gabinecie.

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Bytom - csip.pl »

  Psycholog Bytom - csip.pl

  Jeśli kiedykolwiek będziesz miał jakieś problemy natury psychicznej, to pamiętaj, aby nie lekceważyć takich objawów, ale jak najszybciej udać się do pani psycholog Bytom. Dzięki temu szybko zostaną podjęte odpowiednie kroki, które będą miały na celu postawienie Twojego stanu psychicznego na nogi. Musisz pamiętać o tym, że o zdrowie psychiczne należy dbać tak samo, jak fizyczne. Tylko wtedy Twój organizm będzie działał dokładnie tak jak powinien. W razie czego, zapoznaj się z naszą stroną i zapisz sobie kontakt do psychologa.

  Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinety Rozwoju »

  Gabinety Rozwoju

  Czy wiesz, że w Gabinetach Rozwoju znajdziesz psychodietetyka? To specjalista, który prowadzi dietetycznie osoby mające problemy związane z odżywianiem. Możesz tu liczyć na pomoc w ułożeniu planu jedzenia, ale także zbudowaniu silnej motywacji i utrzymaniu zaleceń żywieniowych. Jesteś w stanie zmienić swój styl życia! Zrób pierwszy krok!

  Data dodania: 19 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog - Sylwia Hofman »

  Psycholog - Sylwia Hofman

  Pani Sylwia Hofman jest wykształconym psychologiem, jaki posiada olbrzymie doświadczenie zawodowe jako psycholog szkolny (na wszelkich etapach edukacyjnych). Poza tym posiada ona także doświadczenie zawodowe w pracy z osobami bezrobotnymi a także pracującymi. Należy także napomknąć, iż pani Sylwia Hofman prowadzi treningi i szkolenia dla firm, stowarzyszeń oraz nabywców indywidualnych z zakresu rozwoju osobistego i tzw. kompetencji miękkich (soft skills). Ma w tej kwestii olbrzymie doświadczenie, co na pewno ciebie usatysfakcjonuje. Warto podkreślić, że wykryjesz tutaj wszelakie aktualności dotyczące prowadzonych grup rozwoju osobistego, szkoleń i wykładów. Zapewniamy, iż będziesz zadowolony z otrzymanej pomocy.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja »

  Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja

  Wszystkim naszym pacjentom zapewniamy w pełni profesjonalne formy leczenia psychologii oraz psychoterapii, które w naszym centrum realizowane są przez zespół doświadczonych specjalistów. Nasza kadra jest doskonale wykształcona i stale uczestnicy w szkoleniach oraz seminariach, konferencjach naukowych, co pozwala nam zapewnić zastosowanie najlepszych metod leczenia, które pozwalają na odpowiednie dopasowanie form terapeutycznych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego centrum oraz do współpracy!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii psychoanalitycznej w Katowicach - Psycholog Sebastian Orynczak »

  Gabinet psychoterapii psychoanalitycznej w Katowicach - Psycholog Sebastian Orynczak

  Jestem psychoterapeutą, psychologiem w Katowicach, mam osobisty gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej. Moja pomoc jest ukierunkowana do wszystkich ludzi jak dorosłych i dzieci czy młodzieży.
  Jeżeli nie wiesz tego czy potrzebujesz pomocy, a odczuwasz jakiś wewnętrzny niepokój lub czegoś Ci brakuje w życiu wtedy warto zastanowić nad konsultacją psychologiczną np. u mnie w gabinecie w Katowicach. Po takim konsultacji można stwierdzić czy pacjent potrzebuje terapii, które ustalą przyczynę choroby i rozwiązanie tego.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Self-psychologia.pl »

  Self-psychologia.pl

  Jako pracownicy gabinetu psychologicznego SELF obieramy sobie za cel przyjazną terapię. Zależy nam przede wszystkim na dobru naszych klientów. Pomagamy w różnych sytuacjach - zarówno indywidualnie jak i prowadzimy terapie dla par oraz rodzin. Z naszej pomocy psychologicznej korzystają nie tylko osoby dorosłe, ale również dzieci i młodzież. Zajmujemy się także konsultacjami i terapiami przez internet. Przypominamy, że odwołując terapię, należy o tym informować przynajmniej 1 dzień roboczy przed umówionym terminem.

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Salvate - profesjonalny psycholog dziecięcy w Krakowie »

  Salvate - profesjonalny psycholog dziecięcy w Krakowie

  Psychologia czy psychiatria potrafi zdziałać cuda. Psycholog Kraków dzięki swojej wiedzy pomoże uporać Ci się z ciągłym zmęczeniem, zasmuceniem, znerwicowaniem. Dobry psycholog Kraków już po pierwszej konsultacji będzie wiedział, w jakim kierunku prowadzić terapię, by ulżyć Ci w cierpieniu. W razie potrzeby i poważniejszych chorób, jak schizofrenia czy depresja - pomoże Ci psychiatra Kraków. Nie należy bać się tych lekarzy. Oni są po to, byś czuł się szczęśliwy!

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Psycholog Warszawa

  Jeśli wasza rodzina przeżywa głęboki kryzys, oddalacie się od siebie ale chccie ratować wzajemne relacje i podjeliście decyzji o wizycie u psychologa to zapraszam do mojego Gabinetu Psychologa w Warszawie na Muranowie.
  Przed konsultacjami u mnie zapraszam na www.szczepaniak-psychology.eu
  Chciałabym podkreślić, że odpowiednio wcześnie podjęta terapia daje większe szanse na szybkie zwycięstwo w walce z kryzysem w rodzinie.
  Od wielu lat służę wsparciem rodzinom potrzebującym wsparcia psychologa.
  Każdą rodzinę traktuję z właściwym szacunkiem dla jej świata i specyfiki jej kryzysu.
  Udzielam konsultacji w zakresie:
  - terapia uzależnień
  - terapia rodzin
  - terapia par
  - terapia małżeństw
  - terapia indywidualna
  Psycholog Jolanta Szczepaniak zaprasza na konsultacje i spotkania terapeutyczne.

  Data dodania: 09 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy psycholog - bezproblemowo.pl »

  Internetowy psycholog - bezproblemowo.pl

  Interesuje Cię pomoc psychologiczna online? Nie chcesz spotkać się w cztery oczy, ale masz na myśli pomoc profesjonalisty? Jestem do Twojej dyspozycji i bardzo chętnie Ci pomogę. Wejdź na moją stronę internetową, zobacz jak działam i już teraz umów się na wizytę. Możesz wybrać sesje odbywające się przez skype, lub telefon, ale możemy także skupić się na leczeniu korespondencyjnym.

  Data dodania: 07 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Strefa zmiany »

  Strefa zmiany

  Bogata, specjalistyczna wiedza, ogrom doświadczenia, indywidualne podejście do każdego pacjenta, nowoczesne metody terapii oraz skuteczne działania: to wszystko charakteryzuje pracę specjalistów naszego ośrodka. Przekonaj się już teraz, jak wiele mogą oni zmienić na dobre także w twoim życiu i umów się na spotkanie, które może odmienić twoje życie.

  Data dodania: 18 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra internetowy »

  Psychiatra internetowy

  Psycholog internetowy pomaga w wygodny i w pełni komfortowy sposób wszystkim tym, którzy wstydzą się przyznać publicznie do gnębiących ich problemów, związanych z przeżyciami z przeszłości, depresją czy niską samooceną. Najważniejsze jest znalezienie skutecznej pomocy, którą oferuje renomowany psycholog.

  Data dodania: 28 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • polskineuropsycholog.co.uk »

  polskineuropsycholog.co.uk

  Oferta psychoterapii w Londynie dostępna w gabinecie Balance&Change obejmuje skuteczną pomoc w zakresie terapii indywidualnej poprawiającej jakość życia, dzięki nauce budowania oparcia w sobie oraz relacji z innymi osobami. Prezentowany polski psycholog z Londynu oferuje również neuropsychologię oraz skuteczną terapię par.

  Data dodania: 01 05 2018 · szczegóły wpisu »