Strony związane z hasłem 'leczenie alkoholizmu':

 • Terapia uzależnień »

  Terapia uzależnień

  Gdy człowiek przerywa dłuższe picie lub zmniejsza ilość wypijanego trunku pojawiają się bardzo przykre objawy – niepokój i drażliwość, dreszcze i drżenie kończyn, skurcze mięśniowe, potliwość, mdłości, wymioty, bezsenność, a nawet zaburzenia świadomości i majaczenia.U niektórych mogą pojawić się omamy – dźwięki lub obrazy dla innych niewidoczne. Osoba uzależniona odkrywa, że można usunąć te cierpienia przy pomocy alkoholu. Klin zaczyna skutkować.Występuje ograniczenie zdolności powstrzymywania się od picia. Zdarza się, że część osób może odraczać czy opóźniać rozpoczęcie picia. Natomiast po wypiciu pierwszej dawki alkoholu pojawia się niezdolność do decydowania o ilości wypijanego alkoholu i o momencie przerwania picia.Zadzwoń i poczuj się wolny 609 88 13 88.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Psychoterapia Poznań

  Wymysłem jest myślenie, iż do wyjścia z wszelakiego uzależnienia starczy zaledwie duża ilość silnej chęci. Oczywiście jest ona konieczna, jednak dodatkowo wymaganie jest przyjęcie właściwych postępowań terapeutycznych. W żadnym wypadku współudział w terapii nie jest oznaką słabości. Należałoby dać sobie okazję i wykorzystaj profesjonalną kompetencję naszej kuracji uzależnień. Zajrzyj na Psycholog-Uzaleznien.pl oraz umów się na konsultację. My ze swej strony dostarczamy niezbitą dyskrecję oraz przede wszystkim efektywność leczenia.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Alkoholizm Częstochowa »

  Alkoholizm Częstochowa

  Jeśli w twojej rodzinie jest kłopot alkoholizmu czy uzależnień zmierzających do utarczek, a nawet rozpadu familii bezzwłocznie poszukaj rady w naszym instytucie terapii uzależnień, a my zajmiemy się wszystkim, by podatne postaci wróciły do zdrowia i cieszyły się ponownie życiem: sobermed.pl. Uzależnienia nieraz zaczynają się niewinnie, ale z czasem osoba cierpiąca przestaje już kontrolować własne postępowanie jest oderwana od rzeczywistości oraz racja zawsze będzie po jej stronie. Dlatego pomóż chorej osobie i zaproponuj jej spotkanie z nami.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nasz Gabinet Wrocław - profesjoanlne leczenie uzależnień »

  Nasz Gabinet Wrocław - profesjoanlne leczenie uzależnień

  Alkoholizm jest choroba, która wymaga leczeniem pod okiem specjalistów. Nasz Gabinet Wrocław oferuje więc zabiegi detoksu alkoholowego oraz kompleksową pomoc medyczną, dzięki której chory szybko i skutecznie wyleczy się z nałogu. Pacjenci placówki mogą liczyć na pełną dyskrecję oraz motywację do dalszego leczenia.

  Data dodania: 02 06 2017 · szczegóły wpisu »