Strony związane z hasłem 'implanty':

 • Implanty »

  Implanty

  Skoro tutaj jesteś, to zapewne jak większość Polaków masz jakiś problem z zębami. Niestety z roku na rok tych problemów przybywa, a Ty nic z tym nie robisz. To błąd, bowiem potem może to prowadzić również do poważnych chorób. Zachęcamy Cię więc do tego, abyś zechciał zapoznać się z ofertą naszej kliniki stomatologii i umówił się na wizytę kontrolną. Dzięki temu dowiesz się, czy masz jakieś problemy z zębami, a jeśli tak, to należy podjąć ich jak najszybsze leczenie. Chyba nie chciałbyś kiedyś nie mieć się czym uśmiechać, prawda?

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Implantologia - profesjonalna klinika »

  Implantologia - profesjonalna klinika

  Przychodnia Stomatologii na Podzamczu gwarantuje całkowite leczenie implantologiczne. Klinika oferuje również usługi w ramach leczenia ortodontycznego, piaskowania zębów, wybielania oraz chirurgii dentystycznej. Wyszkoleni specjaliści oraz nowoczesny sprzęt to mocne zalety szczecińskiej spółki. Zadbany uśmiech gwarantuje lepsze samopoczucie, o czym wiedzą klienci Stomatologii na Podzamczu. Tel. +48 91 812 88 88, rejestracja@stomatologia.szczecin.pl Szczecin - Podzamcze, ul. Wielka Odrzańska 31 b

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Protetyka Szczecin »

  Protetyka Szczecin

  Jesteśmy kliniką stomatologiczną w Szczecinie z długoletnią praktyką. Nasze usługi obejmują zarówno dorosłych, jak i dzieci. A dzięki naszym dobrze wykształconym, wykwalifikowanym, a także doświadczonym specjalistom gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług. Aby dowiedzieć się o nas nieco więcej oraz zapoznać ze szczegółami naszej oferty wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową, serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Implantolog Wrocław - Colibrident.pl »

  Implantolog Wrocław - Colibrident.pl

  Gabinet dentystyczny ColibriDent zaprasza swoich pacjentów do nowoczesnego gabinetu stomatoogicznego. Zadbamy o Twój uśmiech i dobre samopoczucie.
  Głównym celem Colibri Dent jest zapewnienie całościowego zadowolenia pacjentom – uzyskasz tu za każdym razem specjalnie dobraną do swoich wymagać obsługę. Profil usług włącza leczenie stomatologiczne, w tym endodontyczne, ortodoncję, protetykę, implantologię. Pełna oferta gabinetu jest zaprezentowana na stronie internetowej na którą serdecznie zapraszamy :)

  Data dodania: 23 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Słuchowe »

  Implanty Słuchowe

  Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu to światowej klasy instytut badawczy, którego siedziba znajduje się w Warszawie. Pełni on rolę zarówno wyspecjalizowanego szpitala, jak i prowadzona jest tutaj działalność naukowo – badawcza, mająca na celu pomoc osobom z uszkodzeniami narządu słuchu, równowagi oraz mowy.

  Data dodania: 21 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia estetyczna cennik Szczecin »

  Stomatologia estetyczna cennik Szczecin

  Jeżeli boli Cię ząb czy też chcesz swoje uzębienie poddać jakiemuś innemu zabiegowi w Szczecinie, postawić możesz na nasz gabinet, który świadczeniem usług w zakresie stomatologii zajmuje się od dłuższego czasu. Co najważniejsze nasz dentysta w Szczecinie ma tak wielkie doświadczenie oraz tak rozległą wiedzę, że jest w stanie pomóc każdemu pacjentowi.

  Data dodania: 09 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • UNIDENT UNION Dental Spa »

  UNIDENT UNION Dental Spa

  Jesteśmy nowoczesną kliniką, zajmującą leczeniem schorzeń zębów przy wykorzystywaniu najnowszych metod medycznych. Dodatkowo w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć usługi z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej. Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do dowiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 30 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • smigiel.net »

  smigiel.net

  Klinika Stomatologiczna Śmigiel działa wielospecjalistycznie, dzięki czemu nie musisz martwić się gdzie szukać ortodonty czy specjalisty od implantów zębowych. Trafiając do ich kliniki, zyskujesz pewność, że czeka na Ciebie to, co najlepsze. Ich wykwalifikowana kadra fachowców to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży, pracująca na najwyższej klasy sprzęcie, gotowa z uśmiechem i oddaniem nieść pomoc pacjentom w potrzebie. Każde ich działanie jest wcześniej zaplanowane, aby nie narażać pacjenta na zbędny stres i ból.

  Data dodania: 23 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Premium Clinic dentysta Pruszcz Gdański »

  Premium Clinic dentysta Pruszcz Gdański

  Oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne poczynając od leczenia zachowawczego i endodontycznego (kanałowego), poprzez leczenie protetyczne (korony, mosty), leczenie ortodontyczne (nakładki Invisalign) na leczeniu implantologicznym kończąc

  Data dodania: 21 05 2018 · szczegóły wpisu »