Strony związane z hasłem 'ginekolog':

 • ginekolog w anglii »

  ginekolog w anglii

  Zapraszam do wykorzystania z pomocy ginekologa- eksperta. W naszym gabinecie otrzymacie Państwo konsultacje ginekologiczne z zakresu antykoncepcji i zapobiegania ciąży, hormonalnej rehabilitacji uzupełniającej, prowadzenia ciąży, opieki okołoporodowa, KTG płodowa, USG przezpochwowe, genetyczne, szczepień i typowania wirusa HPV, krioterapii, kriochirurgii, cytologii, nietrzymania moczu. Wykwalifikowany ginekolog zainteresuje się Wami w współczesnym i dobrze wyposażonym gabinecie, gdzie samo analizowanie nie będzie sprawiało żadnych obaw. Do ginekologa można umawiać się telefonicznie czy za pośrednictwem poczty elektronicznej. Na audiencję można jeszcze tradycyjnie zapisać się w okienku przed gabinetem ginekologicznym.

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Plastyka pochwy »

  Plastyka pochwy

  W naszej klinice wykonujemy pełen zakres zabiegów z zakresu Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. W ramach korekcji defektów poporodowych na szczególną uwagę zasługują dwie najczęściej spotykane dolegliwości tj. żylaki krocza oraz plastyka pochwy.Plastyka pochwy jest standardową operacją ginekologiczną. Operacje plastyczne pochwy wykonuje się w stanach obniżenia jednej lub obu ścian pochwy, zwłaszcza w obecności pęknięcia lub nadmiernego rozciągnięcia krocza. Do etapów tej operacji należą: plastyka przedniej ściany pochwy, plastyka tylnej ściany z ew. operacja przepukliny.

  Data dodania: 11 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Badania USG Białystok »

  Badania USG Białystok

  Ginekolog dr Anna Kluz-Kowal zaprasza do swojego gabinetu ginekologicznego działającego w Białymstoku. Zakres świadczonych usług włącza pełną opiekę pacjentek – konsultacje, diagnostykę oraz leczenie schorzeń i prowadzenie ciąży. Także dostępne są usługi w ramach ginekologii dziecięcej. Na miejscu dostępne jest nowoczesne zaplecze do badań USG ginekologicznych, piersi, a także mammografii. Gabinet otwarty jest dla pacjentek przez cztery dni w tygodniu. Rejestracja na wizyty odbywa się telefonicznie.

  Data dodania: 14 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika ginekologiczna Białystok »

  Klinika ginekologiczna Białystok

  Gwarantujemy, że Twój jeden procent może wiele zmienić i naprawdę pomóc. Tylko u nas można liczyć na profesjonalną pomoc dzieciom chorym na nowotwory - chodzi o leczenie paliatywne i umożliwienie odejścia w domu. Wspieramy również rodziny - psychologicznie, pedagogicznie, duchowo. Zapewniamy, że warto wspierać nasze hospicjum dla dzieci. Dziękujemy!

  Data dodania: 23 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • ZiębaClinic Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej »

  ZiębaClinic Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

  Zajmujemy się w naszej klinice profesjonalnym leczeniem niepłodności. W naszej klinice posiadamy zespół doświadczonych oraz doskonale wykwalifikowanych lekarzy, co pozwala nam w naszej klinice oferować leczenie z zastosowaniem szerokiego zakresu skutecznych metod leczenia jak inseminacja. Jednocześnie w naszej klinice prowadzimy również bank komórek jajowych. Posiadamy w naszej klinice również doskonałe warunki pobytu, co pozwala na zapewnienie komfortu podczas leczenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Zdrówko s.c. Iwona Adamczak, Rafał Adamczak »

  Klinika Zdrówko s.c. Iwona Adamczak, Rafał Adamczak

  W ofercie naszej nowoczesnej klinice leczenia niepłodności zapewniamy najwyższej jakości leczenie, które realizowane jest przez zespół doświadczonych lekarzy, którzy są doskonale wykwalifikowani. Zapewniamy również rehabilitację, która wykonywana jest w naszej klinice z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu oraz najlepszych metod na świecie. Oferujemy miedzy innymi rehabilitację dzieci, która jest realizowana w naszej klinice od najmłodszego wieku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kliniki oraz do korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Kołobrzeg »

  Ginekolog Kołobrzeg

  Nowo otwarty specjalistyczny gabinet ginekologiczno położniczy w Kołobrzegu na ul. Gierczak zaprasza. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie diagnostyki chorób ginekologicznych, diagnostyki i leczenia niepłodności, antykoncepcji (dobór odpowiednich tabletek, plastry, krążki), położnictwa, opieka nad ciężarną w ciąży prawidłowej oraz w ciąży wysokiego ryzyka

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Larmed »

  Centrum Medyczne Larmed

  Zastanawiają się Państwo, gdzie znaleźć najlepsze usg w Krakowie? Już odpowiadamy. Tam, gdzie znajduje się najbardziej wykwalifikowany urolog w Krakowie. Mało tego. W tym samym miejscu przyjmuje również najlepiej oceniany ginekolog w Krakowie. A tym miejsce jest nasze Centrum Medyczne Larmed. Nasi specjaliści służą Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem już ponad 10 lat. I z każdym rokiem jesteśmy coraz lepsi.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • buldeckawozniak.pl »

  buldeckawozniak.pl

  Wizyty u ginekologa są dla kobiet koniecznością lecz niejednokrotnie nie są przyjemnością. Proces diagnostyczny przeprowadzony przez dobrego ginekologa w Łodzi pozwala na ograniczenie stresu u pacjentek oraz sprawne dojście do przyczyny problemu z jakim pojawiają się one w gabinecie. Spokój u pacjenta to podstawa sukcesu a pełna diagnostyka u ginekologa sprawia, że leczenie przynosi oczekiwane efekty.

  Data dodania: 24 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Labioplastyka »

  Labioplastyka

  Lekarze tworzący zespół Serafin Clinic w Gliwicach to specjaliści w swoich dziedzinach, których mijsa jest niesienie pomocy potrzebujacym z różnymi dolegliowściami. Szeroki zakres doświadczeń jaki za sobą maja, pozwala im odpwoiednie podejśc do każdego przypadku i przynieść pomoc.

  Data dodania: 28 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA - Michał Michalski »

  INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA - Michał Michalski

  Zabiegi przy użyciu lasera CO2 w Żorach przeprowadzane się w nowoczesnym i dobrze wyposażonym gabinecie dr Michalskiego. Laser CO2 znajduje szerokie zastosowanie w leczeniu chorób ginekologicznych oraz jest bezpieczny dla pacjentek. Zapraszamy do zapoznania z pozostałą ofertą usług świadczonych w gabinecie.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »