Strony związane z hasłem 'chirurgia plastyczna':

 • PLUS-MED »

  PLUS-MED

  Skorzystaj z oferty Centrum Medycznego Plus Med, znajdującego się w samym sercu Kielc. Można tu liczyć na indywidualne podejście do pacjenta, ale przede wszystkim na profesjonalizm specjalistów z wielu dziedzin. Specjalnością centrum jest chirurgia naczyń, a już na pewno leczenie żylaków różnymi metodami.

  Data dodania: 11 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • drgrzesiak.pl »

  drgrzesiak.pl

  Oferujemy naszym pacjentom wysoki standard usług medycznych realizowanych w naszej klinice, które zajmuje się wykonywaniem zarówno zabiegów medycyny estetycznej jak też zabiegów chirurgicznych, które związane są z chirurgią plastyczną. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na naszej stronie!

  Data dodania: 22 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Operacje-Plastyczne.com.pl »

  Operacje-Plastyczne.com.pl

  Chcesz zmienić usta, ale nie wiesz w jakim gabinecie powinieneś to zrealizować? Koniecznie skorzystaj z naszego gabinetu który oferuje wam profesjonalne zabiegi które mają na celu zrealizować taką korektę o którą wam dokładnie chodziło. Gwarantujemy wam indywidualne podejście do pacjenta, oraz doskonałe warunki współpracy z przystępnymi dla was cenami!

  Data dodania: 09 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • ELITE Centrum Laseroterapii »

  ELITE Centrum Laseroterapii

  Aby być dumnym ze swojego wyglądu warto postawić na odpowiednie kliniki medycyny estetycznej. Tylko zabiegi wykonywane przez prawdziwych profesjonalistów dają bardzo dobre rezultaty i pozwalają na czerpanie z tych bardzo dużego zadowolenia. Decydowanie się na takie kliniki to zatem bardzo duże korzyści. Klinika Elite zalicza się do najwyższej jakości.

  Data dodania: 14 02 2018 · szczegóły wpisu »