Strony związane z hasłem 'centrum medyczne':

 • medevac.com.pl »

  medevac.com.pl

  Centrum medyczne Medevac znajdujące się w Łodzi oferuje swym klientom liczne usługi z zakresu laryngologii. Ośrodek ten zajmuje się leczeniem takich schorzeń i problemów, jak choćby choroby migdałków, głuchota, choroby ślinianek, choroby uszu, zapalenie zatok, krwawienia z nosa, chrypka, ból ucha. Ośrodek ten dysponuje specjalistycznym sprzętem diagnostycznym, a laryngolog posiada niezbędną wiedzę, dzięki czemu możliwe jest szybkie zdiagnozowanie oraz rozwiązanie danego problemu laryngologicznego.

  Data dodania: 02 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum medyczne Medica 2000 »

  Centrum medyczne Medica 2000

  Masz problemy zdrowotne, ale już od dłuższego czasu czekasz na wizytę u specjalisty? Zgłoś się do nas, bowiem my doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, ze w przypadku niektórych chorób absolutnie nie można czekać, ale od razu zając się ich diagnozowaniem. Tylko w ten sposób można szybko podjąć odpowiednie leczenie. Jeśli wiec oczekujesz naprawdę solidnej opieki medyczne, to już teraz zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami, gdyż wierzymy, iż zapewnimy Ci należyte warunki, gdzie pomoc otrzymasz bardzo szybko.

  Data dodania: 08 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika MML Niechrapanie.pl »

  Klinika MML Niechrapanie.pl

  Zajmujemy się realizowaniem profesjonalnych oraz kompleksowych usług medycznych, które dotyczą leczenia schorzeń laryngologicznych oraz okulistycznych, realizowania profesjonalnej diagnostyki. Jednocześnie w naszej placówce zapewniamy nowoczesny sprzęt medyczny i diagnostyczny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

  Data dodania: 05 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • EVIMED Sp. z o.o. »

  EVIMED Sp. z o.o.

  Jesteś ciekaw co lekarz dermatolog powie na temat zmian skórnych znajdujących się na Twoim ciele? Potrzebujesz konsultacji ze specjalistą? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Jeżeli zapiszesz się na konsultacje do naszego centrum medycznego, to na pewno będziesz mieć do czynienia z wieloma specjalistami, którzy dadzą Ci sporo cennych wskazówek.

  Data dodania: 07 05 2017 · szczegóły wpisu »