Strony związane z hasłem 'badania genetyczne':

 • Laboratorium Genetyki Medycznej »

  Laboratorium Genetyki Medycznej

  Jeżeli potrzebujesz wykonać testy na HPV, chcesz zrobić badanie na boreliozę, lub też potrzebne Ci wiarygodne badania DNA takie, jak choćby testy na ojcostwo, nie wahaj się i skorzystaj z pomocy, jaką udzielić Ci może poznańskie Centrum Badań DNA. Jesteśmy ekspertami jak chodzi o badania genetyczne z wieloletnim doświadczeniem i zapewniamy bardzo szeroki zakres prowadzonych analiz. Nasze laboratorium i poradnia genetyczna współpracuje z doświadczonymi ekspertami i gwarantuje precyzyjne wykonanie każdej analizy. Poznaj nas bliżej na www.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • DF MEDICA POLSKA »

  DF MEDICA POLSKA

  Zależy Ci na tym, aby jak najszybciej dowiedzieć się więcej o zdrowym odżywianiu o diecie w Twoim konkretnym przypadku? W takim razie jak najszybciej zapoznaj się z propozycjami badań genetycznych od DF Medica, które są prowadzone właśnie w kontekście diety. Więcej szczegółów możesz już teraz znaleźć na naszej stronie www.

  Data dodania: 06 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Genetyki Sądowej »

  Instytut Genetyki Sądowej

  Jesteśmy nowoczesnym laboratorium genetycznym przeprowadzającym profesjonalne badania DNA w obszarach takich, jak między innymi ustalanie ojcostwa i wiele więcej. Poza badaniami takimi, jak testy na ojcostwo, prowadzimy badania kryminologiczne, jak również inne badania genetyczne i więcej. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do prowadzenia analiz, a nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści. Badania na ojcostwo prowadzimy dyskretnie i bez szansy na pomyłkę, a przy tym w dobrej cenie. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »