Przychodnie poradnie specjalistyczne Podkategoria: Przychodnie poradnie specjalistyczne

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • fibroscan »

  fibroscan

  Od wielu lat nasza pracownia działa na terenie Wrocławia, gdzie wszystkim pacjentom jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalnie realizowane oraz z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń USG badania. Zapewniamy miedzy innymi badania ggtp. Wszystkie badania realizowane są pod okiem doświadczonych specjalistów, co pozwala nam zapewnić naszym pacjentom szybkie wykonanie badań oraz dokładność diagnostyki, co pozwala na podanie trafnej diagnozy. Zapraszamy do odwidzenia naszej strony firmowej i zapoznania się z zakresem badań!

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Katowicach - Strefa Bytu »

  Psychoterapia w Katowicach - Strefa Bytu

  Nie tylko zwolnienie, nadmiar obowiązków, czy też mobbing są przyczyną stresów w pracy. Także awans, kierowanie grupą lub duża odpowiedzialność, a więc to, co wiąże się z rozwojem zawodowym może przynosić emocje, z którymi sobie nie radzimy. Strefa Bytu zatrudnia specjalistów, którzy pomogą Ci zrozumieć, co się dzieje z Twoimi emocjami, a także pracować nad tym, by w sprawach zawodowych radzić sobie jeszcze lepiej. Centrum psychoterapii pokaże Ci, jak stale iść do przodu w karierze, bez strat emocjonalnych.

  Data dodania: 08 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Implantologia - profesjonalna klinika »

  Implantologia - profesjonalna klinika

  Przychodnia Stomatologii na Podzamczu gwarantuje całkowite leczenie implantologiczne. Klinika oferuje również usługi w ramach leczenia ortodontycznego, piaskowania zębów, wybielania oraz chirurgii dentystycznej. Wyszkoleni specjaliści oraz nowoczesny sprzęt to mocne zalety szczecińskiej spółki. Zadbany uśmiech gwarantuje lepsze samopoczucie, o czym wiedzą klienci Stomatologii na Podzamczu. Tel. +48 91 812 88 88, rejestracja@stomatologia.szczecin.pl Szczecin - Podzamcze, ul. Wielka Odrzańska 31 b

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • USG piersi Wroclaw »

  USG piersi Wroclaw

  Bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony www naszej pracowni, w której przeprowadzamy badania obrazowe za pomocą aparatu USG a także stosując nowoczesną metodę jaką jest elastografia. Posiadamy najwyższej klasy sprzęt medyczny, dzięki któremu jesteśmy w stanie przeprowadzić badania takie jak USG tarczycy czy USG śledziony. Dodatkowo nasi fachowcy wykonują badania jak np. dopplerowskie USG układu wrotnego oraz dodatkowo badanie elastografii wątroby. Powinniśmy tutaj zaznaczyć, że elastografia jest metodą bezinwazyjną, a więc dużo bezpieczniejszą niż biopsja, dającą równocześnie bardzo dokładne rezultaty badania. Zapraszamy zatem do skorzystania z naszej oferty. Nasi pracownicy posiadają sporą wiedzę praktyczną i wykonują wiele badań obrazowych zachowując ogromną dokładność w trakcie wykonywania badań.

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • PLUS-MED »

  PLUS-MED

  Skorzystaj z oferty Centrum Medycznego Plus Med, znajdującego się w samym sercu Kielc. Można tu liczyć na indywidualne podejście do pacjenta, ale przede wszystkim na profesjonalizm specjalistów z wielu dziedzin. Specjalnością centrum jest chirurgia naczyń, a już na pewno leczenie żylaków różnymi metodami.

  Data dodania: 11 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • medevac.com.pl »

  medevac.com.pl

  Centrum medyczne Medevac znajdujące się w Łodzi oferuje swym klientom liczne usługi z zakresu laryngologii. Ośrodek ten zajmuje się leczeniem takich schorzeń i problemów, jak choćby choroby migdałków, głuchota, choroby ślinianek, choroby uszu, zapalenie zatok, krwawienia z nosa, chrypka, ból ucha. Ośrodek ten dysponuje specjalistycznym sprzętem diagnostycznym, a laryngolog posiada niezbędną wiedzę, dzięki czemu możliwe jest szybkie zdiagnozowanie oraz rozwiązanie danego problemu laryngologicznego.

  Data dodania: 02 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Novaclinic.pl »

  Novaclinic.pl

  W województwie małopolskim wszystkie badania diagnostyczne najlepiej jest wykonać w Nova Clinic.
  Takie badanie jak USG czy też diagnostyka komputerowa MORA są przeprowadzana bez zbędnej zwłoki, w naszej ofercie ujrzą także Państwo konsultacje lekarskie.
  W przypadku już rozpoznanej choroby bardzo istotny jest proces rehabilitacji. W naszej klinice prowadzimy rehabilitację ortopedyczną, wykonujemy także masaże lecznicze. Procesy lecznice w określonych grupach chorobowych warto wspierać terapią Orthokine czy też hydrokolonoterapią.

  Data dodania: 15 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Laboratorium Genetyki Medycznej »

  Laboratorium Genetyki Medycznej

  Jeżeli potrzebujesz wykonać testy na HPV, chcesz zrobić badanie na boreliozę, lub też potrzebne Ci wiarygodne badania DNA takie, jak choćby testy na ojcostwo, nie wahaj się i skorzystaj z pomocy, jaką udzielić Ci może poznańskie Centrum Badań DNA. Jesteśmy ekspertami jak chodzi o badania genetyczne z wieloletnim doświadczeniem i zapewniamy bardzo szeroki zakres prowadzonych analiz. Nasze laboratorium i poradnia genetyczna współpracuje z doświadczonymi ekspertami i gwarantuje precyzyjne wykonanie każdej analizy. Poznaj nas bliżej na www.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Polecany dietetyk Warszawa »

  Polecany dietetyk Warszawa

  Nasza poradnia gwarantuje przygotowanie specjalnych zaleceni z zakresu diety dla jednostek z: Nadwagą oraz otyłością Schorzeniami przewodu pokarmowego Nadciśnieniem tętniczym Hiperlipidemią Cukrzycą Miażdżycą Nowotworami Przewlekłą chorobą nerek Niedokrwistością Dną moczanową Kamicą żółciową Porady żywieniowe dla: Dzieci i młodzieży Pań w ciąży i karmiących Osób o zwiększonej aktywności ruchowej. Nasi doświadczeni eksperci są w stanie podołać nawet najcięższym zagadnieniom. Dlatego możecie być pewni, iż wizytacja u nas będzie strzałem w dziesiątkę.

  Data dodania: 26 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dorosłych według MobileMed.pl »

  Rehabilitacja dorosłych według MobileMed.pl

  Na terenie Warszawy w naszych gabinetach możemy naszym pacjentom zapewnić szeroki zakres leczenia oraz prowadzenia terapii oraz realizowania różnych metod rehabilitacji. Posiadamy certyfikowanych oraz doświadczonych specjalistów, co pozwala nam indywidualnie dopasować stosowane metody do potrzeb naszych pacjentów. Jednocześnie gwarantujemy wszystkim naszym klientom możliwość dojazdu we wskazane miejsce w celu wykonania zabiegów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do korzystania z usług naszej firmy!

  Data dodania: 18 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • medipol.pl »

  medipol.pl

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy wszystkim naszym pacjentom specjalistyczne usługi medyczne i leczenie w ramach 15 specjalności przez zespół doświadczonych lekarzy, którzy mają wieloletni staż pracy w ramach renomowanych śląskich szpitali oraz klinik. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej i do zapoznania się z ofertą!

  Data dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum medyczne Medica 2000 »

  Centrum medyczne Medica 2000

  Masz problemy zdrowotne, ale już od dłuższego czasu czekasz na wizytę u specjalisty? Zgłoś się do nas, bowiem my doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, ze w przypadku niektórych chorób absolutnie nie można czekać, ale od razu zając się ich diagnozowaniem. Tylko w ten sposób można szybko podjąć odpowiednie leczenie. Jeśli wiec oczekujesz naprawdę solidnej opieki medyczne, to już teraz zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami, gdyż wierzymy, iż zapewnimy Ci należyte warunki, gdzie pomoc otrzymasz bardzo szybko.

  Data dodania: 08 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Euro-Klinika Katowice – proktolog i inni specjaliści »

  Euro-Klinika Katowice – proktolog i inni specjaliści

  W Euro-Klinice w Siemianowicach Śląskich http://www. euro-klinika. pl pracujemy według standardów wymaganych w Unii Europejskiej. Jesteśmy ośrodkiem diagnostyki i leczenia zakażeń wirusem HPV.
  Ważną częścią naszej działalności jest ginekologia i ginekologia plastyczna. W Euro-Klinice wykonujemy takie zabiegi jak plastyka krocza, konizacja szyjki macicy, zmniejszanie warg sromowych oraz odtworzenie błony dziewiczej. W ramach diagnostyki i leczenia chorób piersi oferujemy mammografię, mammotomię, biopsję piersi oraz inne badania służące wykryciu i usuwaniu guzków i nieprawidłowości w piersiach.
  Personel Euro-Kliniki tworzy zespół doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin medycyny – ginekologii, chirurgii, kardiologii, endokrynologii, urologii, onkologii.
  Nasza Klinika mieści się w centrum Siemianowic Śląskich przy ulicy Wyspiańskiego 3, boczna od ulicy Świerczewskiego i obok (około 100 metrów ) Szpitala Oparzeniowego w Siemianowicach Śląskich. Miejsca parkingowe są rozlokowane wzdłuż ulicy Wyspiańskiego oraz na posesji Euro-Kliniki (dla pacjentów wymagających dłuższego pobytu).

  Data dodania: 12 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • CardioTeam.pl »

  CardioTeam.pl

  CardioTeam zajmuje się przeprowadzaniem wielu badań diagnostycznych, wśród nich znajduje się także usg serca. Jeżeli interesują Państwa badania takie jak echo serca, holter ciśnieniowy, ekg spoczynkowe czy też usg kończyn to zachęcamy do zapoznania się z ofertą lecznicy CardioTeam. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 11 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie weterynaryjne Szczecin »

  Pogotowie weterynaryjne Szczecin

  Zapewniamy, że spełnimy oczekiwania właścicieli zwierząt w zakresie naszych usług weterynaryjnych. Gabinet weterynaryjny szczecin specjalizuje się w zabiegach chirurgicznych, profilaktyce, diagnostyce licznych chorób psów, kotów, zwierząt nieudomowionych i innych. Pogotowie weterynaryjne Szczecin działa do godziny 23.

  Data dodania: 09 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • DF MEDICA POLSKA »

  DF MEDICA POLSKA

  Zależy Ci na tym, aby jak najszybciej dowiedzieć się więcej o zdrowym odżywianiu o diecie w Twoim konkretnym przypadku? W takim razie jak najszybciej zapoznaj się z propozycjami badań genetycznych od DF Medica, które są prowadzone właśnie w kontekście diety. Więcej szczegółów możesz już teraz znaleźć na naszej stronie www.

  Data dodania: 06 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Genetyki Sądowej »

  Instytut Genetyki Sądowej

  Jesteśmy nowoczesnym laboratorium genetycznym przeprowadzającym profesjonalne badania DNA w obszarach takich, jak między innymi ustalanie ojcostwa i wiele więcej. Poza badaniami takimi, jak testy na ojcostwo, prowadzimy badania kryminologiczne, jak również inne badania genetyczne i więcej. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do prowadzenia analiz, a nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści. Badania na ojcostwo prowadzimy dyskretnie i bez szansy na pomyłkę, a przy tym w dobrej cenie. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika MML Niechrapanie.pl »

  Klinika MML Niechrapanie.pl

  Zajmujemy się realizowaniem profesjonalnych oraz kompleksowych usług medycznych, które dotyczą leczenia schorzeń laryngologicznych oraz okulistycznych, realizowania profesjonalnej diagnostyki. Jednocześnie w naszej placówce zapewniamy nowoczesny sprzęt medyczny i diagnostyczny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

  Data dodania: 05 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Żylaki kończyn dolnych: Objawy, leczenie i usuwanie żylaków »

  Żylaki kończyn dolnych: Objawy, leczenie i usuwanie żylaków

  Żylaki kończyn dolnych, to poważny problem zdrowotny, a nie tylko kosmetyczny. Choroby naczyń żylnych to jedna z najczęstszych chorób współczesnego świata. W Polsce z żylakami boryka się 10 mln osób, w tym aż 7, 5 mln kobiet. Być może to wynik uwarunkowań genetycznych, ale żylaki mogą być również wynikiem Twojego stylu życia, nadwagi lub przebytej kuracji hormonalnej.

  Data dodania: 27 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Komu przekazać 1% podatku »

  Komu przekazać 1% podatku

  Poliklinika Ginekologiczno-Położnicza Arciszewscy znajduje się w Białymstoku. Na stronie internetowej można udać się w wirtualną podróż po Poliklinice. Nasza klinika ginekologiczna to III miejsce na Podlasiu pod względem liczby urodzeń. Zapewniamy, że ginekolog Białystok to osoba, której warto zaufać.

  Data dodania: 03 03 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przychodnie poradnie specjalistyczne

Przychodnie poradnie specjalistyczne - nowa strona:

Adres: