Klinika Osteopatii i Fizjoterapii REHAORTHOPEDICA Sp. z o.o. Sp.K.

Klinika Osteopatii i Fizjoterapii REHAORTHOPEDICA Sp. z o.o. Sp.K. Mieszcząca się w Krakowie Klinika Osteopatii i Fizjoterapii REHAORTHOPEDICA leczy u swych małych lub starszych pacjentów między innymi liczne zaburzenia w obrębie układu oddechowego. Poprzez odpowiednią terapię niweluje nierówny, ciężki oddech, nawracające zapalenia płuc i oskrzeli, zaburzenia po reanimacji i intubacji.

Szczegóły strony https://rehaorthopedica.pl:

Podlinkuj stronę https://rehaorthopedica.pl:

Klinika Osteopatii i Fizjoterapii REHAORTHOPEDICA Sp. z o.o. Sp.K.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Implantologia - profesjonalna klinika »

  Implantologia - profesjonalna klinika

  Przychodnia Stomatologii na Podzamczu gwarantuje całkowite leczenie implantologiczne. Klinika oferuje również usługi w ramach leczenia ortodontycznego, piaskowania zębów, wybielania oraz chirurgii dentystycznej. Wyszkoleni specjaliści oraz nowoczesny sprzęt to mocne zalety szczecińskiej spółki. Zadbany uśmiech gwarantuje lepsze samopoczucie, o czym wiedzą klienci Stomatologii na Podzamczu. Tel. +48 91 812 88 88, rejestracja@stomatologia.szczecin.pl Szczecin - Podzamcze, ul. Wielka Odrzańska 31 b

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dorosłych według MobileMed.pl »

  Rehabilitacja dorosłych według MobileMed.pl

  Na terenie Warszawy w naszych gabinetach możemy naszym pacjentom zapewnić szeroki zakres leczenia oraz prowadzenia terapii oraz realizowania różnych metod rehabilitacji. Posiadamy certyfikowanych oraz doświadczonych specjalistów, co pozwala nam indywidualnie dopasować stosowane metody do potrzeb naszych pacjentów. Jednocześnie gwarantujemy wszystkim naszym klientom możliwość dojazdu we wskazane miejsce w celu wykonania zabiegów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do korzystania z usług naszej firmy!

  Data dodania: 18 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Larmed »

  Centrum Medyczne Larmed

  Zastanawiają się Państwo, gdzie znaleźć najlepsze usg w Krakowie? Już odpowiadamy. Tam, gdzie znajduje się najbardziej wykwalifikowany urolog w Krakowie. Mało tego. W tym samym miejscu przyjmuje również najlepiej oceniany ginekolog w Krakowie. A tym miejsce jest nasze Centrum Medyczne Larmed. Nasi specjaliści służą Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem już ponad 10 lat. I z każdym rokiem jesteśmy coraz lepsi.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Komu przekazać 1% podatku »

  Komu przekazać 1% podatku

  Poliklinika Ginekologiczno-Położnicza Arciszewscy znajduje się w Białymstoku. Na stronie internetowej można udać się w wirtualną podróż po Poliklinice. Nasza klinika ginekologiczna to III miejsce na Podlasiu pod względem liczby urodzeń. Zapewniamy, że ginekolog Białystok to osoba, której warto zaufać.

  Data dodania: 03 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne All-Med »

  Centrum Medyczne All-Med

  Centrum Medyczne All-Med w Łodzi oferuje swoim pacjentom pełną, profesjonalną opiekę.

  Nasi lekarze nie tylko posiadają doświadczenie i udokumentowane sukcesy w prowadzonych terapiach, ale również podchodzą do pacjenta w sposób indywidualny, gruntownie analizując jego problem, aby znaleźć jego skuteczne rozwiązanie.

  Stale inwestujemy w najnowszy sprzęt diagnostyczny, a nasze gabinety spełniają najwyższe standardy, są komfortowe i przestronne, posiadamy jeden z najlepiej wyposażonych bloków operacyjnych w naszym kraju.

  Data dodania: 20 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Endoproteza stawu kolanowego »

  Endoproteza stawu kolanowego

  Endoproteza to wykonany ze sztucznego materiału element zastępujący lub wspomagający narząd, który w wyniku choroby utracił swoją funkcję. Implant (endoproteza) jest wszczepiany operacyjnie w miejsce uszkodzonego narządu. Nazwa endoproteza głównie odnosi się do implantów stosowanych w ortopedii np. protezy stawu biodrowego czy stawu kolanowego (wiele innych stawów można zastąpić implantami) Endoprotezą nazywamy po prostu sztuczny staw. Endoprotezoplastyka (alloplastyka) to nazwa operacji, która polega na usunięciu uszkodzonych struktur stawu i zastąpieniu ich sztucznym stawem (implantem). Endoprotezoplastyka dużych stawów – endoproteza stawu biodrowego i stawu kolanowego

  Data dodania: 07 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Synapsa Med Sp.zo.o. »

  Synapsa Med Sp.zo.o.

  Dzięki prowadzonym w naszym centrum konsultacjach, dobierzecie Państwo najlepsze zajęcia terapeutyczne dla swojego dziecka, wspomagające jego prawidłowy rozwój. Posiadamy kadrę wykwalifikowanych pracowników, którzy specjalizują się w prowadzeniu terapii psychologicznych i manualnych oraz treningów umiejętności społecznych.

  Data dodania: 17 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Mysłowice Boliłapka »

  Weterynarz Mysłowice Boliłapka

  Na ofertę naszego gabinetu weterynaryjnego składa się szeroki zakres usług diagnostycznych i profilaktycznych dla psów, kotów i gryzoni. Zajmujemy się również leczeniem chorób, urazów oraz przeprowadzaniem zabiegów chirurgicznych w nowocześnie wyposażonej sali operacyjnej. Zapraszamy na wizytę domową lub w gabinecie.

  Data dodania: 16 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • lepiejzobacz.cz »

  lepiejzobacz.cz

  Jeśli szukają państwo sposobu na szybkie wyleczenie zaćmy to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty operacji zaćmy w Czechach. Nasza Klinika Provisus jest pierwszą tego typu polską placówką w Czechach, która na mocy dyrektywy UE o leczeniu transgranicznym pomaga pacjentom w uzyskaniu refundacji leczenia z NFZ.

  Data dodania: 16 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Odtrucie alkoholowe Sopot »

  Odtrucie alkoholowe Sopot

  Bardzo szybko można doprowadzić do kaca.
  Trudniej jest się go pozbyć.
  Opracowaliśmy ze specjalistami kroplówki, które są idealne w odtruwaniu alkoholowym.
  Mamy pakiet usług, który każdy może dopasować indywidualnie do swojej sytuacji.
  Wybierz nasz numer i zamów kroplówkę. Wykonujemy usługę na terenie Gdańska i Sopotu.

  Data dodania: 09 08 2018 · szczegóły wpisu »