Chirurgia plastyczna Podkategoria: Chirurgia plastyczna

 • Plastyka pochwy »

  Plastyka pochwy

  W naszej klinice wykonujemy pełen zakres zabiegów z zakresu Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. W ramach korekcji defektów poporodowych na szczególną uwagę zasługują dwie najczęściej spotykane dolegliwości tj. żylaki krocza oraz plastyka pochwy.Plastyka pochwy jest standardową operacją ginekologiczną. Operacje plastyczne pochwy wykonuje się w stanach obniżenia jednej lub obu ścian pochwy, zwłaszcza w obecności pęknięcia lub nadmiernego rozciągnięcia krocza. Do etapów tej operacji należą: plastyka przedniej ściany pochwy, plastyka tylnej ściany z ew. operacja przepukliny.

  Data dodania: 11 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika chirurgii plastycznej »

  Klinika chirurgii plastycznej

  W ofercie naszej firmy zapewniamy naszym klientom szeroki zakres usług medycznych związanych z medycyną estetyczną. Dysponujemy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania takich zabiegów, jak plastyka brzucha.

  Data dodania: 03 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Drstyczen.pl »

  Drstyczen.pl

  Niestety niezależnie od tego, co byście robiły, nie dacie rady zatrzymać czasu, a więc prędzej lub później na waszej twarzy i tak na pewno pojawią się zmarszczki. Dobrym sposobem na ich usunięcie będzie botoks. Jeśli chcesz przejść taki zabieg w profesjonalnej klinice, zapraszamy Cię na stronę drstyczen. pl.

  Data dodania: 13 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna estetyczna »

  Medycyna estetyczna

  W naszej placówce medycznej zapewniamy naszym pacjentom profesjonalne oraz kompleksowe usługi związane z realizowaniem szerokiego zakresu usług medycznych, które w naszej placówce działającej na terenie Bielska Białej wykonywane są przez zespól doświadczonych specjalistów. Gwarantujemy naszym pacjentom zarówno komfortowe warunki leczenia, jak też prowadzenie terapii z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu diagnostycznego oraz medycznego. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej placówki medycznej oraz do współpracy!

  Data dodania: 27 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • New-life.com.pl »

  New-life.com.pl

  Zależy Ci na usługach profesjonalistów, którzy zajmują się wykonywaniem takich zabiegów jak depilacja w Krakowie, usuwanie żylaków, korekta powiek, czy też podologia? W takim razie Instytut Medycyny Estetycznej New Life na pewno będzie mógł Ci pomóc, bowiem od lat funkcjonujemy na rynku i pomogliśmy wielu kobietom.

  Data dodania: 03 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Powiększanie piersi, Aquafilling, liposukcja - Perfekcyjna »

  Powiększanie piersi, Aquafilling, liposukcja - Perfekcyjna

  Blog perfekcyjna jest stworzony z myślą o kobietach i dla kobiet. Znajdziecie na nim opisy, artykuły i opinie na temat najbardziej popularnych zabiegów z medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, zdrowiu i urodzie. Sprawdź metody powiększania piersi, modelowania sylwetki i odsysania tłuszczu, oraz wiele więcej.

  Data dodania: 15 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Arte Derm Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii »

  Arte Derm Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii

  Zapraszamy na stronę internetową renomowanej Kliniki Medycyny Estetycznej i Dermatologii – Arte Derm, która oferuje rozległą gamę wysokiej klasy usług krążących wokół dziedziny fachowych zabiegów kosmetycznych. Zapewniamy najlepszej jakości sprzęt, stosowny dobór preparatów oraz wysoce wyspecjalizowanych ekspertów.

  Data dodania: 18 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • przeszczepwlosow.org.pl »

  przeszczepwlosow.org.pl

  Interesuje Cię transplantacja włosów, ale obawiasz się, że coś pójdzie nie tak, jak należy? W przypadku San-Med Hair Transplant taka sytuacja jest po prostu niemożliwa. U nas jest profesjonalizm połączony z nowoczesnością. Jest to temat, o którym można wiele powiedzieć także zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 06 05 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna - nowa strona:

Adres: