Psychologia Podkategoria: Psychologia

1 · 2 · następna strona »
 • Psycholog Włocławek »

  Psycholog Włocławek

  Pragnąc żyć świadomiej aniżeli dotąd lub także szukając emocjonalnego poparcia należy bezwzględnie zręcznie dobierać fachowców. W takim oto wypadku Psycholog Włocławek - Poradnia Psychologiczna Sylwia Bruzda będzie najwłaściwszym spośród możliwych doborem. Potrzebując zacząć działalność nad sobą należałoby zaczerpnąć z usług tylko tego psychologa. Pełny zasięg pomocy na którą mogą liczyć pacjenci znajduje się pod adresem psycholog-wloclawek.pl. Opisywana tutaj poradnia zajmuje się nie jedynie szeroko rozumianą pomocą psychologiczną, ale również przygotowuje treningi i ćwiczenia relaksacyjne.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień »

  Terapia uzależnień

  Gdy człowiek przerywa dłuższe picie lub zmniejsza ilość wypijanego trunku pojawiają się bardzo przykre objawy – niepokój i drażliwość, dreszcze i drżenie kończyn, skurcze mięśniowe, potliwość, mdłości, wymioty, bezsenność, a nawet zaburzenia świadomości i majaczenia.U niektórych mogą pojawić się omamy – dźwięki lub obrazy dla innych niewidoczne. Osoba uzależniona odkrywa, że można usunąć te cierpienia przy pomocy alkoholu. Klin zaczyna skutkować.Występuje ograniczenie zdolności powstrzymywania się od picia. Zdarza się, że część osób może odraczać czy opóźniać rozpoczęcie picia. Natomiast po wypiciu pierwszej dawki alkoholu pojawia się niezdolność do decydowania o ilości wypijanego alkoholu i o momencie przerwania picia.Zadzwoń i poczuj się wolny 609 88 13 88.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.cm-medica.pl »

  www.cm-medica.pl

  Centrum Medyczne MEDICA z Piaseczna to kompleksowe usługi w dziedzinie medycyny w swoich placówkach – Centrum Leczenia Uzależnień, Centrum Rehabilitacji, Centrum Zdrowia Psychicznego. Oferta skierowana jest do wymagających pacjentów szukających pomocy najlepszych specjalistów. Część usług jest prowadzona na NFZ, między innymi w poradni leczenia uzależnień, w ramach leczenia środowiskowego, a także dla rehabilitacji. Zapraszamy serdecznie do wejścia na stronę Centrum MEDICA i sprawdzenia dostępnych usług!

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychomedic.pl »

  Psychomedic.pl

  Klinika Psychomedic zajmuje się zdrowiem psychicznym kompleksowo. Znajdziesz u nas lekarza psychiatrę, psychoterapeutę uzależnień, dietetyka, seksuologa i wielu innych. Pomoc psychologiczna dzisiaj to nie tylko leczenie zaburzeń, ale także przezwyciężanie problemów dnia codziennego i rozwój osobisty.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków »

  Psycholog Kraków

  Terapia psychologiczna przynależy do uzdrawiających metod ratowania więzi pomiędzy ludźmi. Jest to metoda psychoterapii uznająca za zajęcie ocieplić relacje dodatkowo wykluczyć jakiekolwiek schorzenia oraz nie umożliwić do ich zachodzenia w przyszłości. W lokalnym gabinecie kuracja posiada osobisty proces tudzież towarzyszy ona do wzajemnego zrozumienia się dwojga ludzi oraz pozbycia się dzielących ich trudności. Podczas praktyki z terapeutą zrozumieją oni metody na usunięcie w późniejszym okresie podobnych problemów. Stąd również http://psychologkrk.pl/ zaprasza do używania z tej linii pomocy.

  Data dodania: 07 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog »

  Psycholog

  Wprawdzie w modzie istnieje bycie osobą przebojową dynamiczną oraz nie bojącą się wyzwań to jednak w rzeczywistości bywa już przeróżnie. Z racji wszędobylskiej presji wiele jednostek ukrywa nasze problemy przed najbliższymi. Takie działania są niestety nie mniej szkodliwe niżeli same przypadłości. Stąd również zamiast dusić w sobie te problemy należałoby zarejestrować się na konsultacjepsychologiczne.pl, co umożliwi z pomocą specjalisty finalnie odzyskać przyjemność z życia. Nasz gabinet psychologiczny oferuje też pomoc w zmaganiu się z nałogami, mentoring zawodowy, a ponadto testy psychologiczne.

  Data dodania: 09 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog w Londynie »

  Psycholog w Londynie

  Specjalizujemy się w pomocy jednostkom, posiadających problemy. Jeżeli ktokolwiek posiada kłopot na tle psychologicznym, posiada apatię, przeżywa trudności bądź dowolne problemy, lub także stresy w własnym środowisku pracy - winien niezwłocznie skorzystać z usług kompetentnego eksperta, jakim jest psycholog. Poradzi Tobie w ciężkich chwilach, nakieruje na słuszny tok rozmyślania, co uprości poznanie swoich refleksji. Wizytując reklamowaną stronę znajdziesz na niej porady, przejawy, a także wszystkie modele schorzeń psychicznych. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów - skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdańsk »

  Psycholog Gdańsk

  Znana i dobra poradnia terapeutyczna z Gdańska proponuje własne profesjonalne usługi. Nawiedzając nasz gabinet mogą Państwo zaczerpnąć z kuracji poznawczo-behawioralnej, jaka świetnie potwierdza się w wypadku samodzielnych środków pomocowych, i ponadto jako pomoc familiom, partnerom oraz jako kuracja zbiorowa. Wszyscy korzystający spośród pomocy naszego ośrodka z pewnością odnajdą u nas zadowolenie, albowiem wspólnie dążymy do identyfikacji i zauważenia kłopotów. Z pewnością należałoby także odwiedzić witrynę naszego gabinetu w celu poznania wszystkich technik ochrony psychologicznej oraz skontaktowania się na konsultację w gabinecie.

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Bytom - csip.pl »

  Psycholog Bytom - csip.pl

  Jeśli kiedykolwiek będziesz miał jakieś problemy natury psychicznej, to pamiętaj, aby nie lekceważyć takich objawów, ale jak najszybciej udać się do pani psycholog Bytom. Dzięki temu szybko zostaną podjęte odpowiednie kroki, które będą miały na celu postawienie Twojego stanu psychicznego na nogi. Musisz pamiętać o tym, że o zdrowie psychiczne należy dbać tak samo, jak fizyczne. Tylko wtedy Twój organizm będzie działał dokładnie tak jak powinien. W razie czego, zapoznaj się z naszą stroną i zapisz sobie kontakt do psychologa.

  Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinety Rozwoju »

  Gabinety Rozwoju

  Czy wiesz, że w Gabinetach Rozwoju znajdziesz psychodietetyka? To specjalista, który prowadzi dietetycznie osoby mające problemy związane z odżywianiem. Możesz tu liczyć na pomoc w ułożeniu planu jedzenia, ale także zbudowaniu silnej motywacji i utrzymaniu zaleceń żywieniowych. Jesteś w stanie zmienić swój styl życia! Zrób pierwszy krok!

  Data dodania: 19 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • lekarz-radzi.com »

  lekarz-radzi.com

  Czy lubisz wystawać w kolejkach do lekarzy? Z całą pewnością nie. Dlatego chcę pomóc ci bez wychodzenia z domu. Jeżeli czujesz, że coś ze zdrowiem twoim lub twoich najbliższych jest coś nie tak, zajrzyj na moją stronę internetową, a ja powiem ci szybko co zrobić, by znowu być zdrowy. Zobaczysz, ile możesz dzięki temu zaoszczędzić czasu.

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.szkolamasazu.com »

  www.szkolamasazu.com

  Ośrodek Doskonalenia Masażu zaprasza na profesjonalne kursy masażu prowadzone w Krakowie, Warszawie oraz we Wrocławiu. Na kursach tych nauczysz się fachowego masowania oraz pracy z klientem. Dostępne są kursy masażu orientalnego, klasycznego, sportowego, kosmetycznego, leczniczego i inne – pełna oferta jest zaprezentowana na stronie internetowej Ośrodka. Kursy prowadzone są jako grupowe w niewielkich grupach oraz indywidualne. Są one skierowane również do osób bezrobotnych. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog - Sylwia Hofman »

  Psycholog - Sylwia Hofman

  Pani Sylwia Hofman jest wykształconym psychologiem, jaki posiada olbrzymie doświadczenie zawodowe jako psycholog szkolny (na wszelkich etapach edukacyjnych). Poza tym posiada ona także doświadczenie zawodowe w pracy z osobami bezrobotnymi a także pracującymi. Należy także napomknąć, iż pani Sylwia Hofman prowadzi treningi i szkolenia dla firm, stowarzyszeń oraz nabywców indywidualnych z zakresu rozwoju osobistego i tzw. kompetencji miękkich (soft skills). Ma w tej kwestii olbrzymie doświadczenie, co na pewno ciebie usatysfakcjonuje. Warto podkreślić, że wykryjesz tutaj wszelakie aktualności dotyczące prowadzonych grup rozwoju osobistego, szkoleń i wykładów. Zapewniamy, iż będziesz zadowolony z otrzymanej pomocy.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii psychoanalitycznej w Katowicach - Psycholog Sebastian Orynczak »

  Gabinet psychoterapii psychoanalitycznej w Katowicach - Psycholog Sebastian Orynczak

  Jestem psychoterapeutą, psychologiem w Katowicach, mam osobisty gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej. Moja pomoc jest ukierunkowana do wszystkich ludzi jak dorosłych i dzieci czy młodzieży.
  Jeżeli nie wiesz tego czy potrzebujesz pomocy, a odczuwasz jakiś wewnętrzny niepokój lub czegoś Ci brakuje w życiu wtedy warto zastanowić nad konsultacją psychologiczną np. u mnie w gabinecie w Katowicach. Po takim konsultacji można stwierdzić czy pacjent potrzebuje terapii, które ustalą przyczynę choroby i rozwiązanie tego.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Self-psychologia.pl »

  Self-psychologia.pl

  Jako pracownicy gabinetu psychologicznego SELF obieramy sobie za cel przyjazną terapię. Zależy nam przede wszystkim na dobru naszych klientów. Pomagamy w różnych sytuacjach - zarówno indywidualnie jak i prowadzimy terapie dla par oraz rodzin. Z naszej pomocy psychologicznej korzystają nie tylko osoby dorosłe, ale również dzieci i młodzież. Zajmujemy się także konsultacjami i terapiami przez internet. Przypominamy, że odwołując terapię, należy o tym informować przynajmniej 1 dzień roboczy przed umówionym terminem.

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Salvate - profesjonalny psycholog dziecięcy w Krakowie »

  Salvate - profesjonalny psycholog dziecięcy w Krakowie

  Psychologia czy psychiatria potrafi zdziałać cuda. Psycholog Kraków dzięki swojej wiedzy pomoże uporać Ci się z ciągłym zmęczeniem, zasmuceniem, znerwicowaniem. Dobry psycholog Kraków już po pierwszej konsultacji będzie wiedział, w jakim kierunku prowadzić terapię, by ulżyć Ci w cierpieniu. W razie potrzeby i poważniejszych chorób, jak schizofrenia czy depresja - pomoże Ci psychiatra Kraków. Nie należy bać się tych lekarzy. Oni są po to, byś czuł się szczęśliwy!

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodki leczenia alkoholizmu »

  Ośrodki leczenia alkoholizmu

  Ośrodek terapii uzależnień jest kluczowym elementem wyjścia z nałogu. Jeśli szukasz profesjonalnej kadry z indywidualnym podejściem do pacjentów wejdź na stronę internetową http://www. terapia-u. pl/o-nas/ i przeczytaj opis przeprowadzanych przez nas terapii. Nie czekaj, rozwiąż swoje problemy jeszcze dzisiaj.

  Data dodania: 03 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Larmed »

  Centrum Medyczne Larmed

  Zastanawiają się Państwo, gdzie znaleźć najlepsze usg w Krakowie? Już odpowiadamy. Tam, gdzie znajduje się najbardziej wykwalifikowany urolog w Krakowie. Mało tego. W tym samym miejscu przyjmuje również najlepiej oceniany ginekolog w Krakowie. A tym miejsce jest nasze Centrum Medyczne Larmed. Nasi specjaliści służą Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem już ponad 10 lat. I z każdym rokiem jesteśmy coraz lepsi.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • P.K.U. TERAPIE "TU I TERAZ" »

  P.K.U. TERAPIE "TU I TERAZ"

  Leczenie uzależnień alkoholowych w ośrodku leczenia alkoholizmu odbywa się z pomocą terapeutów, którzy doskonale znają się a takich sprawach. Mimo to nawet dla nich taka terapia dla alkoholików jest trudna, ponieważ każdy pacjent jest inny i należy dostosować leczenie indywidualnie dla każdego z nich.

  Data dodania: 24 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Psycholog Warszawa

  Jeśli wasza rodzina przeżywa głęboki kryzys, oddalacie się od siebie ale chccie ratować wzajemne relacje i podjeliście decyzji o wizycie u psychologa to zapraszam do mojego Gabinetu Psychologa w Warszawie na Muranowie.
  Przed konsultacjami u mnie zapraszam na www.szczepaniak-psychology.eu
  Chciałabym podkreślić, że odpowiednio wcześnie podjęta terapia daje większe szanse na szybkie zwycięstwo w walce z kryzysem w rodzinie.
  Od wielu lat służę wsparciem rodzinom potrzebującym wsparcia psychologa.
  Każdą rodzinę traktuję z właściwym szacunkiem dla jej świata i specyfiki jej kryzysu.
  Udzielam konsultacji w zakresie:
  - terapia uzależnień
  - terapia rodzin
  - terapia par
  - terapia małżeństw
  - terapia indywidualna
  Psycholog Jolanta Szczepaniak zaprasza na konsultacje i spotkania terapeutyczne.

  Data dodania: 09 05 2018 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychologia

Psychologia - nowa strona:

Adres: