Psycholog Włocławek

Psycholog Włocławek Pragnąc żyć świadomiej aniżeli dotąd lub także szukając emocjonalnego poparcia należy bezwzględnie zręcznie dobierać fachowców. W takim oto wypadku Psycholog Włocławek - Poradnia Psychologiczna Sylwia Bruzda będzie najwłaściwszym spośród możliwych doborem. Potrzebując zacząć działalność nad sobą należałoby zaczerpnąć z usług tylko tego psychologa. Pełny zasięg pomocy na którą mogą liczyć pacjenci znajduje się pod adresem psycholog-wloclawek.pl. Opisywana tutaj poradnia zajmuje się nie jedynie szeroko rozumianą pomocą psychologiczną, ale również przygotowuje treningi i ćwiczenia relaksacyjne.

Szczegóły strony psycholog-wloclawek.pl:

Podlinkuj stronę psycholog-wloclawek.pl:

Psycholog Włocławek

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 38

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Terapia uzależnień »

  Terapia uzależnień

  Gdy człowiek przerywa dłuższe picie lub zmniejsza ilość wypijanego trunku pojawiają się bardzo przykre objawy – niepokój i drażliwość, dreszcze i drżenie kończyn, skurcze mięśniowe, potliwość, mdłości, wymioty, bezsenność, a nawet zaburzenia świadomości i majaczenia.U niektórych mogą pojawić się omamy – dźwięki lub obrazy dla innych niewidoczne. Osoba uzależniona odkrywa, że można usunąć te cierpienia przy pomocy alkoholu. Klin zaczyna skutkować.Występuje ograniczenie zdolności powstrzymywania się od picia. Zdarza się, że część osób może odraczać czy opóźniać rozpoczęcie picia. Natomiast po wypiciu pierwszej dawki alkoholu pojawia się niezdolność do decydowania o ilości wypijanego alkoholu i o momencie przerwania picia.Zadzwoń i poczuj się wolny 609 88 13 88.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog - Sylwia Hofman »

  Psycholog - Sylwia Hofman

  Pani Sylwia Hofman jest wykształconym psychologiem, jaki posiada olbrzymie doświadczenie zawodowe jako psycholog szkolny (na wszelkich etapach edukacyjnych). Poza tym posiada ona także doświadczenie zawodowe w pracy z osobami bezrobotnymi a także pracującymi. Należy także napomknąć, iż pani Sylwia Hofman prowadzi treningi i szkolenia dla firm, stowarzyszeń oraz nabywców indywidualnych z zakresu rozwoju osobistego i tzw. kompetencji miękkich (soft skills). Ma w tej kwestii olbrzymie doświadczenie, co na pewno ciebie usatysfakcjonuje. Warto podkreślić, że wykryjesz tutaj wszelakie aktualności dotyczące prowadzonych grup rozwoju osobistego, szkoleń i wykładów. Zapewniamy, iż będziesz zadowolony z otrzymanej pomocy.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków »

  Psycholog Kraków

  Terapia psychologiczna przynależy do uzdrawiających metod ratowania więzi pomiędzy ludźmi. Jest to metoda psychoterapii uznająca za zajęcie ocieplić relacje dodatkowo wykluczyć jakiekolwiek schorzenia oraz nie umożliwić do ich zachodzenia w przyszłości. W lokalnym gabinecie kuracja posiada osobisty proces tudzież towarzyszy ona do wzajemnego zrozumienia się dwojga ludzi oraz pozbycia się dzielących ich trudności. Podczas praktyki z terapeutą zrozumieją oni metody na usunięcie w późniejszym okresie podobnych problemów. Stąd również http://psychologkrk.pl/ zaprasza do używania z tej linii pomocy.

  Data dodania: 07 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.cm-medica.pl »

  www.cm-medica.pl

  Centrum Medyczne MEDICA z Piaseczna to kompleksowe usługi w dziedzinie medycyny w swoich placówkach – Centrum Leczenia Uzależnień, Centrum Rehabilitacji, Centrum Zdrowia Psychicznego. Oferta skierowana jest do wymagających pacjentów szukających pomocy najlepszych specjalistów. Część usług jest prowadzona na NFZ, między innymi w poradni leczenia uzależnień, w ramach leczenia środowiskowego, a także dla rehabilitacji. Zapraszamy serdecznie do wejścia na stronę Centrum MEDICA i sprawdzenia dostępnych usług!

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.szkolamasazu.com »

  www.szkolamasazu.com

  Ośrodek Doskonalenia Masażu zaprasza na profesjonalne kursy masażu prowadzone w Krakowie, Warszawie oraz we Wrocławiu. Na kursach tych nauczysz się fachowego masowania oraz pracy z klientem. Dostępne są kursy masażu orientalnego, klasycznego, sportowego, kosmetycznego, leczniczego i inne – pełna oferta jest zaprezentowana na stronie internetowej Ośrodka. Kursy prowadzone są jako grupowe w niewielkich grupach oraz indywidualne. Są one skierowane również do osób bezrobotnych. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii psychoanalitycznej w Katowicach - Psycholog Sebastian Orynczak »

  Gabinet psychoterapii psychoanalitycznej w Katowicach - Psycholog Sebastian Orynczak

  Jestem psychoterapeutą, psychologiem w Katowicach, mam osobisty gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej. Moja pomoc jest ukierunkowana do wszystkich ludzi jak dorosłych i dzieci czy młodzieży.
  Jeżeli nie wiesz tego czy potrzebujesz pomocy, a odczuwasz jakiś wewnętrzny niepokój lub czegoś Ci brakuje w życiu wtedy warto zastanowić nad konsultacją psychologiczną np. u mnie w gabinecie w Katowicach. Po takim konsultacji można stwierdzić czy pacjent potrzebuje terapii, które ustalą przyczynę choroby i rozwiązanie tego.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodki leczenia alkoholizmu »

  Ośrodki leczenia alkoholizmu

  Ośrodek terapii uzależnień jest kluczowym elementem wyjścia z nałogu. Jeśli szukasz profesjonalnej kadry z indywidualnym podejściem do pacjentów wejdź na stronę internetową http://www. terapia-u. pl/o-nas/ i przeczytaj opis przeprowadzanych przez nas terapii. Nie czekaj, rozwiąż swoje problemy jeszcze dzisiaj.

  Data dodania: 03 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • lekarz-radzi.com »

  lekarz-radzi.com

  Czy lubisz wystawać w kolejkach do lekarzy? Z całą pewnością nie. Dlatego chcę pomóc ci bez wychodzenia z domu. Jeżeli czujesz, że coś ze zdrowiem twoim lub twoich najbliższych jest coś nie tak, zajrzyj na moją stronę internetową, a ja powiem ci szybko co zrobić, by znowu być zdrowy. Zobaczysz, ile możesz dzięki temu zaoszczędzić czasu.

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra internetowy »

  Psychiatra internetowy

  Psycholog internetowy pomaga w wygodny i w pełni komfortowy sposób wszystkim tym, którzy wstydzą się przyznać publicznie do gnębiących ich problemów, związanych z przeżyciami z przeszłości, depresją czy niską samooceną. Najważniejsze jest znalezienie skutecznej pomocy, którą oferuje renomowany psycholog.

  Data dodania: 28 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • psychoterapiadom.pl »

  psychoterapiadom.pl

  Nasi Klienci i ich rodzina mogą na Nas liczyć na każdym etapie wsparcia psychoterapeutycznego. Towarzyszymy im w procesie terapeutycznym i dajemy wsparcie na każdym kroku do osiągnięcia stanu równowagi. Za każdym razem powtarzamy Swoim Pacjentom, że terapia nie może zastąpić im prawdziwego mierzenia się z problemami życia codziennego. My jedynie wskazujemy drogę, którą Pacjent powinien podążać, aby wypracować balans psychiczny.

  Data dodania: 20 01 2018 · szczegóły wpisu »