Psychiatria Podkategoria: Psychiatria

 • Terapeuci Kraków »

  Terapeuci Kraków

  Wszyscy boją się przyznać do konieczności przyjęcia, bowiem uważają to za objaw słabości. Owego modelu działanie nie jedynie nie ma nic identycznego z racją, ale też jest znacznie poważne w rezultatach. Stąd także lokalna przychodnia psychologiczna otwiera wrota przed każdym potrzebującym. W ramach swojej działalności oferujemy specjalną psychoterapię, radę dla par oraz całych grup. Jednym słowem dla wszystkich nieradzących sobie z przewyższającymi ich kłopotami. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z formularza kontaktowego na stronie OtworzDrzwi.com.pl i skontaktowania się na konsultację. Z nami każdemu uchylą się drzwi do powodzenia.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Psychoterapia Poznań

  Wymysłem jest myślenie, iż do wyjścia z wszelakiego uzależnienia starczy zaledwie duża ilość silnej chęci. Oczywiście jest ona konieczna, jednak dodatkowo wymaganie jest przyjęcie właściwych postępowań terapeutycznych. W żadnym wypadku współudział w terapii nie jest oznaką słabości. Należałoby dać sobie okazję i wykorzystaj profesjonalną kompetencję naszej kuracji uzależnień. Zajrzyj na Psycholog-Uzaleznien.pl oraz umów się na konsultację. My ze swej strony dostarczamy niezbitą dyskrecję oraz przede wszystkim efektywność leczenia.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia - Elżbieta Marchlewicz »

  Psychoterapia - Elżbieta Marchlewicz

  Prawdziwą wartością jest przyznać się przed samym sobą, że pożąda się pomocy z zewnątrz. Zamiast zatem skrywać swoje nieodgadnięte dylematy przed światem zewnętrznym lepiej sięgnąć z doświadczonego podparcia. Tego sposobu konsultacją psychologiczną zajmuje się Elżbieta Marchlewicz, która zapewnia dużo porad na temat własnej pracy na stronie Marchlewicz.com.pl. Odwiedziny na tejże stronie internetowej wskazane są też dla postaci preferujących dokonać kluczowych dla klasy bycia metamorfoz. W tych oraz sporo innych wypadkach należałoby skorzystać z formularza kontaktowego oraz umówić się na konsultację.

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Psychoterapia Warszawa

  Metoda psychoterapii dostępna w naszym gabinecie jest godna polecenia w wypadku, gdy u chorych zachodzą przeszkody w relacjach międzyludzkich. Jest ona praktykowana jedynie w przypadku kiedy obie części sporu kwalifikują się na podjęcie negocjacji. Psychoterapia jest ponadto przydzielona do osób potrzebujących usprawnić oraz wzmocnić swoje relacje z środowiskiem. Nadrzędnym punktem swej terapii jest nabycie w jej trakcie jak najskuteczniejszego zrozumienia się partnerów oraz wspólne pracowanie nad rozrostem któregokolwiek z partnerów. Nasza terapia osiąga rezultat w przypadku, gdy pacjenci są zmotywowani w rywalizacji z dylematami. Nie odkładaj zgłoś się także dzisiaj!

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychokompas.pl »

  Psychokompas.pl

  Dziecko wbrew pozorom również ma swój własny świat. Co jeśli on mu się załamie, bo na przykład przyjdzie na świat jego rodzeństwo. Dziecko wtedy czuje, że nie będzie już oczkiem w głowie swojego rodzica i wtedy zaczynają się problemy. Jeśli tak się stanie, że nie będziesz mógł sobie poradzić z nimi to po to jest nasza poradnia psychologiczna Śląsk aby wspólnie rozwiać wszystkie problemy Twoje i Twojego dziecka. Nie wahaj się i przyjdź, bo możesz zyskać wiele, a i Twoje dziecko odzyska wiarę w dorosłość.

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Alkoholizm Częstochowa »

  Alkoholizm Częstochowa

  Jeśli w twojej rodzinie jest kłopot alkoholizmu czy uzależnień zmierzających do utarczek, a nawet rozpadu familii bezzwłocznie poszukaj rady w naszym instytucie terapii uzależnień, a my zajmiemy się wszystkim, by podatne postaci wróciły do zdrowia i cieszyły się ponownie życiem: sobermed.pl. Uzależnienia nieraz zaczynają się niewinnie, ale z czasem osoba cierpiąca przestaje już kontrolować własne postępowanie jest oderwana od rzeczywistości oraz racja zawsze będzie po jej stronie. Dlatego pomóż chorej osobie i zaproponuj jej spotkanie z nami.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja »

  Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja

  Wszystkim naszym pacjentom zapewniamy w pełni profesjonalne formy leczenia psychologii oraz psychoterapii, które w naszym centrum realizowane są przez zespół doświadczonych specjalistów. Nasza kadra jest doskonale wykształcona i stale uczestnicy w szkoleniach oraz seminariach, konferencjach naukowych, co pozwala nam zapewnić zastosowanie najlepszych metod leczenia, które pozwalają na odpowiednie dopasowanie form terapeutycznych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego centrum oraz do współpracy!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie energią - Dotyk Przestrzeni »

  Leczenie energią - Dotyk Przestrzeni

  Celem powstania naszego serwisu jest zapewnienie naszym użytkownikom łatwego dostępu do usług obejmujących podejmowanie działań w ramach takich dziedzin jak energoterapia. Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam zastosować odpowiednio dobrane metody, które mają zapewnić wsparcie oraz skuteczne leczenie energią. Jednocześnie za pośrednictwem naszego serwisu internetowego jesteśmy w stanie wykonać poszczególne działania w sposób zdalny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w ramach naszej strony!

  Data dodania: 18 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Białołęka »

  Psychoterapeuta Białołęka

  Jeżeli żyjesz w notorycznym stresie, w dzieciństwie doświadczałeś przemocy w rodzinie, a być może w niedalekim czasie utraciłeś kogoś bliskiego. Prawdopodobnie jest tobie niezbędna pomoc psychologa czy też terapeuty. Nie czekaj i póki nie jest za późno, zapisz się do specjalisty. Setki osób nie skorzystało ze wsparcia i popełnili zamach samobójczy. Nie bądź 1-dną spośród osób, jaka zniszczy sobie życie. Każdy ma prawo do kryzysu psychicznego. W tym okresie wystarczy tylko poprosić o wsparcie, a wszystko skończy się prawidłowo.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Salvate - profesjonalny psycholog dziecięcy w Krakowie »

  Salvate - profesjonalny psycholog dziecięcy w Krakowie

  Psychologia czy psychiatria potrafi zdziałać cuda. Psycholog Kraków dzięki swojej wiedzy pomoże uporać Ci się z ciągłym zmęczeniem, zasmuceniem, znerwicowaniem. Dobry psycholog Kraków już po pierwszej konsultacji będzie wiedział, w jakim kierunku prowadzić terapię, by ulżyć Ci w cierpieniu. W razie potrzeby i poważniejszych chorób, jak schizofrenia czy depresja - pomoże Ci psychiatra Kraków. Nie należy bać się tych lekarzy. Oni są po to, byś czuł się szczęśliwy!

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Psychoterapia Warszawa

  Cięższy etap w istnieniu nie musi od razu oznaczać dysfunkcyjnych postępowań. Jest to natomiast czas, gdy niezbędna jest psychoterapia. Jest to obowiązkowa sytuacja jeśli chcemy na świeżo przywrócić prywatne istnienie. Dlatego także w takich właśnie sytuacjach pewną ze skuteczniejszych technik jest teraz terapia w poradni psychoterapii psychodynamicznej. Więcej na jej temat potrafisz się dowiedzieć pod adresem http://www.psychoterapia-rm.pl/. Nie oczekuj już przeciągle i zmień prywatne życie już dziś. Psycholog Warszawa wyczekuje oczywiście na Ciebie!

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychiatria

Psychiatria - nowa strona:

Adres: