Ginekologia Podkategoria: Ginekologia

 • ginekolog w anglii »

  ginekolog w anglii

  Zapraszam do wykorzystania z pomocy ginekologa- eksperta. W naszym gabinecie otrzymacie Państwo konsultacje ginekologiczne z zakresu antykoncepcji i zapobiegania ciąży, hormonalnej rehabilitacji uzupełniającej, prowadzenia ciąży, opieki okołoporodowa, KTG płodowa, USG przezpochwowe, genetyczne, szczepień i typowania wirusa HPV, krioterapii, kriochirurgii, cytologii, nietrzymania moczu. Wykwalifikowany ginekolog zainteresuje się Wami w współczesnym i dobrze wyposażonym gabinecie, gdzie samo analizowanie nie będzie sprawiało żadnych obaw. Do ginekologa można umawiać się telefonicznie czy za pośrednictwem poczty elektronicznej. Na audiencję można jeszcze tradycyjnie zapisać się w okienku przed gabinetem ginekologicznym.

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Euro-Klinika Katowice – proktolog i inni specjaliści »

  Euro-Klinika Katowice – proktolog i inni specjaliści

  W Euro-Klinice w Siemianowicach Śląskich http://www. euro-klinika. pl pracujemy według standardów wymaganych w Unii Europejskiej. Jesteśmy ośrodkiem diagnostyki i leczenia zakażeń wirusem HPV.
  Ważną częścią naszej działalności jest ginekologia i ginekologia plastyczna. W Euro-Klinice wykonujemy takie zabiegi jak plastyka krocza, konizacja szyjki macicy, zmniejszanie warg sromowych oraz odtworzenie błony dziewiczej. W ramach diagnostyki i leczenia chorób piersi oferujemy mammografię, mammotomię, biopsję piersi oraz inne badania służące wykryciu i usuwaniu guzków i nieprawidłowości w piersiach.
  Personel Euro-Kliniki tworzy zespół doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin medycyny – ginekologii, chirurgii, kardiologii, endokrynologii, urologii, onkologii.
  Nasza Klinika mieści się w centrum Siemianowic Śląskich przy ulicy Wyspiańskiego 3, boczna od ulicy Świerczewskiego i obok (około 100 metrów ) Szpitala Oparzeniowego w Siemianowicach Śląskich. Miejsca parkingowe są rozlokowane wzdłuż ulicy Wyspiańskiego oraz na posesji Euro-Kliniki (dla pacjentów wymagających dłuższego pobytu).

  Data dodania: 12 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Badania USG Białystok »

  Badania USG Białystok

  Ginekolog dr Anna Kluz-Kowal zaprasza do swojego gabinetu ginekologicznego działającego w Białymstoku. Zakres świadczonych usług włącza pełną opiekę pacjentek – konsultacje, diagnostykę oraz leczenie schorzeń i prowadzenie ciąży. Także dostępne są usługi w ramach ginekologii dziecięcej. Na miejscu dostępne jest nowoczesne zaplecze do badań USG ginekologicznych, piersi, a także mammografii. Gabinet otwarty jest dla pacjentek przez cztery dni w tygodniu. Rejestracja na wizyty odbywa się telefonicznie.

  Data dodania: 14 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika ginekologiczna Białystok »

  Klinika ginekologiczna Białystok

  Gwarantujemy, że Twój jeden procent może wiele zmienić i naprawdę pomóc. Tylko u nas można liczyć na profesjonalną pomoc dzieciom chorym na nowotwory - chodzi o leczenie paliatywne i umożliwienie odejścia w domu. Wspieramy również rodziny - psychologicznie, pedagogicznie, duchowo. Zapewniamy, że warto wspierać nasze hospicjum dla dzieci. Dziękujemy!

  Data dodania: 23 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • ZiębaClinic Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej »

  ZiębaClinic Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

  Zajmujemy się w naszej klinice profesjonalnym leczeniem niepłodności. W naszej klinice posiadamy zespół doświadczonych oraz doskonale wykwalifikowanych lekarzy, co pozwala nam w naszej klinice oferować leczenie z zastosowaniem szerokiego zakresu skutecznych metod leczenia jak inseminacja. Jednocześnie w naszej klinice prowadzimy również bank komórek jajowych. Posiadamy w naszej klinice również doskonałe warunki pobytu, co pozwala na zapewnienie komfortu podczas leczenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Zdrówko s.c. Iwona Adamczak, Rafał Adamczak »

  Klinika Zdrówko s.c. Iwona Adamczak, Rafał Adamczak

  W ofercie naszej nowoczesnej klinice leczenia niepłodności zapewniamy najwyższej jakości leczenie, które realizowane jest przez zespół doświadczonych lekarzy, którzy są doskonale wykwalifikowani. Zapewniamy również rehabilitację, która wykonywana jest w naszej klinice z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu oraz najlepszych metod na świecie. Oferujemy miedzy innymi rehabilitację dzieci, która jest realizowana w naszej klinice od najmłodszego wieku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kliniki oraz do korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Kołobrzeg »

  Ginekolog Kołobrzeg

  Nowo otwarty specjalistyczny gabinet ginekologiczno położniczy w Kołobrzegu na ul. Gierczak zaprasza. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie diagnostyki chorób ginekologicznych, diagnostyki i leczenia niepłodności, antykoncepcji (dobór odpowiednich tabletek, plastry, krążki), położnictwa, opieka nad ciężarną w ciąży prawidłowej oraz w ciąży wysokiego ryzyka

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Larmed »

  Centrum Medyczne Larmed

  Zastanawiają się Państwo, gdzie znaleźć najlepsze usg w Krakowie? Już odpowiadamy. Tam, gdzie znajduje się najbardziej wykwalifikowany urolog w Krakowie. Mało tego. W tym samym miejscu przyjmuje również najlepiej oceniany ginekolog w Krakowie. A tym miejsce jest nasze Centrum Medyczne Larmed. Nasi specjaliści służą Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem już ponad 10 lat. I z każdym rokiem jesteśmy coraz lepsi.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • EMC Szpitale - zapraszamy do wspólnego dbania o zdrowie! »

  EMC Szpitale - zapraszamy do wspólnego dbania o zdrowie!

  Doskonale zdajemy sobie sprawę z jakości usług jakie oferuje nam prywatna opieka zdrowotna. Sieć prywatnych placówek oferuje bogaty zakres usług medycznych, które są na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści sprawią, że twój zdrowotny problem zostanie szybko rozwiązany, oraz nie pozwolimy Ci, abyś został z chorobą pozostawiony sam sobie - nasz personel doskonale zadba o twoje samopoczucie. Wejdź na stronę emc-sa. pl i poznaj naszą ofertę! Nasza poradnia medyczna stoi przed tobą otworem i pragniemy rozwiązać twój problem! Sprawdź gdzie znajduje się najbliższa placówka na http://www. emc-sa. pl/

  Data dodania: 18 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • buldeckawozniak.pl »

  buldeckawozniak.pl

  Wizyty u ginekologa są dla kobiet koniecznością lecz niejednokrotnie nie są przyjemnością. Proces diagnostyczny przeprowadzony przez dobrego ginekologa w Łodzi pozwala na ograniczenie stresu u pacjentek oraz sprawne dojście do przyczyny problemu z jakim pojawiają się one w gabinecie. Spokój u pacjenta to podstawa sukcesu a pełna diagnostyka u ginekologa sprawia, że leczenie przynosi oczekiwane efekty.

  Data dodania: 24 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA - Michał Michalski »

  INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA - Michał Michalski

  Zabiegi przy użyciu lasera CO2 w Żorach przeprowadzane się w nowoczesnym i dobrze wyposażonym gabinecie dr Michalskiego. Laser CO2 znajduje szerokie zastosowanie w leczeniu chorób ginekologicznych oraz jest bezpieczny dla pacjentek. Zapraszamy do zapoznania z pozostałą ofertą usług świadczonych w gabinecie.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ginekologia

Ginekologia - nowa strona:

Adres: