Lekarze specjaliści Kategoria: Lekarze specjaliści

Lekarze specjaliści - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Psycholog Warszawa »

  Psycholog Warszawa

  Jeśli wasza rodzina przeżywa głęboki kryzys, oddalacie się od siebie ale chccie ratować wzajemne relacje i podjeliście decyzji o wizycie u psychologa to zapraszam do mojego Gabinetu Psychologa w Warszawie na Muranowie.
  Przed konsultacjami u mnie zapraszam na www.szczepaniak-psychology.eu
  Chciałabym podkreślić, że odpowiednio wcześnie podjęta terapia daje większe szanse na szybkie zwycięstwo w walce z kryzysem w rodzinie.
  Od wielu lat służę wsparciem rodzinom potrzebującym wsparcia psychologa.
  Każdą rodzinę traktuję z właściwym szacunkiem dla jej świata i specyfiki jej kryzysu.
  Udzielam konsultacji w zakresie:
  - terapia uzależnień
  - terapia rodzin
  - terapia par
  - terapia małżeństw
  - terapia indywidualna
  Psycholog Jolanta Szczepaniak zaprasza na konsultacje i spotkania terapeutyczne.

  Data dodania: 09 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • polskineuropsycholog.co.uk »

  polskineuropsycholog.co.uk

  Oferta psychoterapii w Londynie dostępna w gabinecie Balance&Change obejmuje skuteczną pomoc w zakresie terapii indywidualnej poprawiającej jakość życia, dzięki nauce budowania oparcia w sobie oraz relacji z innymi osobami. Prezentowany polski psycholog z Londynu oferuje również neuropsychologię oraz skuteczną terapię par.

  Data dodania: 01 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Strefa zmiany »

  Strefa zmiany

  Bogata, specjalistyczna wiedza, ogrom doświadczenia, indywidualne podejście do każdego pacjenta, nowoczesne metody terapii oraz skuteczne działania: to wszystko charakteryzuje pracę specjalistów naszego ośrodka. Przekonaj się już teraz, jak wiele mogą oni zmienić na dobre także w twoim życiu i umów się na spotkanie, które może odmienić twoje życie.

  Data dodania: 18 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • psychoterapiadom.pl »

  psychoterapiadom.pl

  Nasi Klienci i ich rodzina mogą na Nas liczyć na każdym etapie wsparcia psychoterapeutycznego. Towarzyszymy im w procesie terapeutycznym i dajemy wsparcie na każdym kroku do osiągnięcia stanu równowagi. Za każdym razem powtarzamy Swoim Pacjentom, że terapia nie może zastąpić im prawdziwego mierzenia się z problemami życia codziennego. My jedynie wskazujemy drogę, którą Pacjent powinien podążać, aby wypracować balans psychiczny.

  Data dodania: 20 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra internetowy »

  Psychiatra internetowy

  Psycholog internetowy pomaga w wygodny i w pełni komfortowy sposób wszystkim tym, którzy wstydzą się przyznać publicznie do gnębiących ich problemów, związanych z przeżyciami z przeszłości, depresją czy niską samooceną. Najważniejsze jest znalezienie skutecznej pomocy, którą oferuje renomowany psycholog.

  Data dodania: 28 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA - Michał Michalski »

  INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA - Michał Michalski

  Zabiegi przy użyciu lasera CO2 w Żorach przeprowadzane się w nowoczesnym i dobrze wyposażonym gabinecie dr Michalskiego. Laser CO2 znajduje szerokie zastosowanie w leczeniu chorób ginekologicznych oraz jest bezpieczny dla pacjentek. Zapraszamy do zapoznania z pozostałą ofertą usług świadczonych w gabinecie.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy psycholog - bezproblemowo.pl »

  Internetowy psycholog - bezproblemowo.pl

  Interesuje Cię pomoc psychologiczna online? Nie chcesz spotkać się w cztery oczy, ale masz na myśli pomoc profesjonalisty? Jestem do Twojej dyspozycji i bardzo chętnie Ci pomogę. Wejdź na moją stronę internetową, zobacz jak działam i już teraz umów się na wizytę. Możesz wybrać sesje odbywające się przez skype, lub telefon, ale możemy także skupić się na leczeniu korespondencyjnym.

  Data dodania: 07 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • P.K.U. TERAPIE "TU I TERAZ" »

  P.K.U. TERAPIE "TU I TERAZ"

  Leczenie uzależnień alkoholowych w ośrodku leczenia alkoholizmu odbywa się z pomocą terapeutów, którzy doskonale znają się a takich sprawach. Mimo to nawet dla nich taka terapia dla alkoholików jest trudna, ponieważ każdy pacjent jest inny i należy dostosować leczenie indywidualnie dla każdego z nich.

  Data dodania: 24 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • buldeckawozniak.pl »

  buldeckawozniak.pl

  Wizyty u ginekologa są dla kobiet koniecznością lecz niejednokrotnie nie są przyjemnością. Proces diagnostyczny przeprowadzony przez dobrego ginekologa w Łodzi pozwala na ograniczenie stresu u pacjentek oraz sprawne dojście do przyczyny problemu z jakim pojawiają się one w gabinecie. Spokój u pacjenta to podstawa sukcesu a pełna diagnostyka u ginekologa sprawia, że leczenie przynosi oczekiwane efekty.

  Data dodania: 24 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • EMC Szpitale - zapraszamy do wspólnego dbania o zdrowie! »

  EMC Szpitale - zapraszamy do wspólnego dbania o zdrowie!

  Doskonale zdajemy sobie sprawę z jakości usług jakie oferuje nam prywatna opieka zdrowotna. Sieć prywatnych placówek oferuje bogaty zakres usług medycznych, które są na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści sprawią, że twój zdrowotny problem zostanie szybko rozwiązany, oraz nie pozwolimy Ci, abyś został z chorobą pozostawiony sam sobie - nasz personel doskonale zadba o twoje samopoczucie. Wejdź na stronę emc-sa. pl i poznaj naszą ofertę! Nasza poradnia medyczna stoi przed tobą otworem i pragniemy rozwiązać twój problem! Sprawdź gdzie znajduje się najbliższa placówka na http://www. emc-sa. pl/

  Data dodania: 18 08 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Lekarze specjaliści

Lekarze specjaliści - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: